Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius ir mero pavaduotoja Birutė Gailienė padėkojo gelbėtojams, pirmadienį iš Ruklos tvenkinio ištraukusiems du ten įlūžusius vaikus.

Keturi Rukloje tarnaujantys kariai – Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono eilinis Benas Andriulis, vyr. eilinis Paulius Filatovas, vyr. eilinis Lukas Čižauskas, Karaliaus Mindaugo husarų bataliono seržantas Evaldas Mikšys ir du Jonavos rajono priešgaisrinės tarnybos Ruklos komandos ugniagesiai – Laimonas Remeika bei Vilmas Palaima apsilankė savivaldybėje, kur jiems įteiktos mero padėkos.

„Ačiū Jums už greitą reakciją, drąsą ir nepriekaištingą pareigų atlikimą. Džiaugiamės, kad Jūsų dėka ši pamokanti istorija baigėsi laimingai. Labai Jumis visais didžiuojamės“, - dėkojo meras M. Sinkevičius.

Šių metų kovo 20 dieną, pirmadienį, apie 15 val. keturi kariai pamatė, kad prie Ruklos mokyklos esančiame tvenkinyje ant ledo yra įlūžę du mažamečiai vaikai. Kariai iškvietė tarnybas ir patys puolė gelbėti vaikų. Pasinaudoję praeivės šuns pavadėliu, jie į krantą ištraukė vieną mažametį.

Netrukus atvyko Ruklos ugniagesiai ir ištraukė antrąjį vaiką.

Pasak gelbėtojų, abu mažamečiai buvo perduoti medikams, tačiau rimtai nenukentėjo: atsipirko išgąsčiu ir šlapiais rūbais.

Jonavos r.savivaldybės info.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: