Lapkričio 23 d., (trečiadienį), 13 val. Seimo narys Vytautas Kernagis inicijuoja pasitarimą dėl elektroninių cigarečių skonių draudimo reguliavimo įgyvendinimo. Diskusija vyks Seimo III r. 218B salėje.

Pasitarime dalyvaus Lietuvos prekybos įmonių asociacijos, elektroninių cigarečių asociacijos, naftos prekybos produktų asociacijos atstovai, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento, Vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Valstybinės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos, Policijos departamento atstovai.

„Įstatymiškai rūpinausi, kad elektroninės cigaretės nebūtų pasiekiamos nepilnamečiams, baigtųsi viliojimas įvairiais dūmų skoniais. Bet įstatymo draudimai veikia ribotai, nuolat gaunu pranešimus, kad vaikai įsigyja cigaretes, o skonių draudimą pardavėjai geba apeiti. Jau turėjome pokalbį Sveikatos reikalų komitete, šiandien diskutuosime apie akivaizdžią problemą ir jos sprendimus su prekybininkų bei kitų suinteresuotų pusių atstovais. Akivaizdu, kad reikia dar didesnio tarnybų ir atsakingų institucijų įsitraukimo“, – teigė susitikimo iniciatorius V. Kernagis. 

 

Pasitarimas bus transliuojamas Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: