Paėjusią savaitę vyko Jonavos rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos (SEK) posėdis. Jame nagrinėti įvairūs klausimai, tarp kurių ir Chemikų gatvės gyventojo prašymas įrengti greičio ribojimo kalnelius kelyje, vedančiame nuo 98 namo link Užimtumo tarnybos.

Prašyme nurodyta, kad dienos metu, taip pat vakarais automobiliai šia atkarpa važiuoja dideliu greičiu, nors yra ženklas ,,Gyvenamoji zona“. Prašoma imtis priemonių papildomai greičio mažinimui šitoje gatvės atkarpoje.

Anot pranešėjo, prie saugumo neprisideda ir neseniai atidaryta kavinė, kurios lankytojai palieka automobilius vidury gatvės, nors yra draudžiantys ženklai. Šalia yra dvi mokyklos, darželis ir Socialinių paslaugų centras, vaikai šiuo kelkraščiu grįžta namo. Šalia Chemikų g. 98 namo yra sužeminti kelio borteliai, gyventojas siūlo pažymėti ir įrengti perėjos ženklus.

SEK nariai išsakė, kad jaunimas yra pamėgęs šią vietą aikštelėje, dažnai renkasi, iki aikštelės važiuoja dideliu greičiu. 

Nuspręsta siūlyti gyventojams dėl situacijos dažniau kreiptis į Jonavos PK. Akcentuota, kad perėjos šioje vietoje nėra galimybės pažymėti.

Galiausiai nutarta atidėti sprendimo priėmimą. Kito pasėdžio metu, pasitarus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato deleguotu specialistu, bus ieškoma  būdų sprendžiant eismo organizavimo klausimą ties Chemikų g. 98 namu.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: