Jonavos rajono savivaldybės saugaus eisimo komisija (SEK) nuolat gauna gyventojų prašymus, susijusius su automobilių parkavimu, eismo reguliavimu ir panašiai. Paskutiniame  posėdyje nagrinėtas ir UAB ,,Jonavos paslaugų" prašymas - dėl kelio ženklo Nr. 333 ,,Stovėti draudžiama“ Sodų g. atkarpoje nuo S. G. Ilgūno g. iki Joninių slėnio.

Prašyme nurodyta, kad ženklai būtų įrengti tik Slidinėjimo trasos veikimo laikotarpiui. Teigta, kad automobilių stovėjimą minėtoje atkarpoje prašoma uždrausti, nes Slidinėjimo trasos lankytojų pastatyti automobiliai trukdo į Slidinėjimo centrą patekti aptarnaujančiam transportui ir apsunkina Sodų gatvės gyventojų keliones į namus ir iš namų.

Atkreiptas dėmesys, kad Jonavos slidinėjimo centro Facebook paskyroje skelbiant informaciją visada prašoma automobilius parkuoti aikštelėse prie Jonavos sporto arenos, Žeimių g. 17. Slidinėjimo centro darbo laikas darbo dienomis nuo 16.00 val. iki 22.00 val., savaitgaliais nuo 12.00 val. iki 22.00 val.

,,Pramoga labai populiari, todėl savaitgaliais daug atvykstančių. Dauguma palieka automobilius Sodų g. arba daugiabučių aikštelėse (Sodų g. 91, 93 namai), todėl šių namų gyventojams kyla problemų parkuojant automobilius",- priminė ,,Jonavos paslaugos".

SEK nariai sutarė, kad problema dėl automobilių parkavimo minėtoje vietoje - išties aktuali.

Pasiūlytas vienas iš sprendimo būdų - savaitgaliais įrengti laikinus ženklus ar informacinį stendą, pvz. kaip Joninių šventės metu. Aptarta, kad pritarus UAB ,,Jonavos paslaugos" prašymui dėl kelio ženklo Nr. 333 ,,Stovėti draudžiama“ įrengimo Sodų g. atkarpoje nuo S. G. Ilgūno g. iki Joninių slėnio, atvykstantieji automobilius paliks daugiabučių aikštelėse, taip dar labiau komplikuodami padėtį. Reikia į Slidinėjimo centrą atvykstančių automobilių srautą nukreipti į aikšteles prie Jonavos sporto arenos.

Galiausiai nutarta leisti UAB ,,Jonavos paslaugos” šventinėmis ir savaitgalio dienomis įsirengti laikinus kelio ženklus Nr. 333 ,,Stovėti draudžiama“ Sodų g. atkarpoje nuo S. G. Ilgūno g. iki Joninių slėnio (sprendimas galioja Jonavos slidinėjimo centro sezono metu).

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: