Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, sekmadienį Jonavos rajone „užderėjo“ neblaivių vairuotojų, kurie sukėlė eismo įvykius.

Rugpjūčio 21 d. apie 04.40 val. Jonavos r., Pašilių k., Jonavos g., automobilis „Renault“, vairuojamas neblaivaus vyro (g. 1988 m.), kliudė vartų stulpą. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,18 prom.

Rugpjūčio 21 d. apie 07.00 val. Jonavos r., kelyje Smičkiai–Čičinai–Jonava, mopedas „Yamaha“ vairuojamas neblaivaus vyro (g. 2002 m.), nuvažiavo nuo kelio. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,68 prom.

Primename, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: