Ateinantį šeštadienį (12-04) į Jonavos sporto areną sugrįš stipriausios Lietuvos krepšinio lygos kovos. Į svečius atvažiuoja Antano Sireikos auklėtiniai Šiaulių „Šiauliai-7BET“ komanda.


Abi komandos į rinktinių pertrauką išėjo skirtingomis nuotaikomis. Jonavos „CBet“ komanda namuose užtikrintai įveikė Prienų „Labas-GAS“ ekipą, tuo tarpu šiauliečiai triuškinančiu skirtumu nusileido svečiams iš Panevėžio. 


Tačiau paskutinis nesėkmingas šiauliečių pasirodymas toli gražu neatspindi tikrojo komandos pajėgumo, nes svečių ekipa per paskutiniuosius septynis susitikimus iškovojo penkias pergales. 
Šiaulių komanda turi ryškiai išreikštus lyderius tai Jonathan Elmore kuris renka po 18,1 taško per susitikimą ir yra antras rezultatyviausias žaidėjas Betsafe-LKL bei pernai sezoną Jonavos „CBet“ ekipoje pradėjęs Giedrius Staniulis, kuris renka po 21 naudingumo balą ir yra antras naudingiausias žaidėjas Betsafe-LKL čempionate. 


Mūsų komandoje paskutiniuose trijuose LKL čempionato susitikimuose Vitalijus Kozys ir Edvinas Šeškus demonstravo puikią sportinę formą ir rinko atitinkamai po 20 ir 16,7 naudingumo balų vidurkį.


Virginijaus Šeškaus auklėtiniams motyvacijos šeštadienio dvikovoje neturėtų trūkti, nes pirmojo rato susitikime Šiauliuose buvo patirtas apmaudus pralaimėjimas rezultatu 93:87. Pergalė taip pat leistų sugrįžti į penktąją vietą turnyrinėje Betsafe-LKL lentelėje. 


Jonavos „CBet“ krepšininkams labai svarbus 6-asis žaidėjas Jonavos sporto arenoje, todėl visus jonaviečius kviečiame šeštadienį palaikyti komandą gyvai!


Susitikimo pradžia 17:00


Bilietus į šeštadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt


Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).


Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: