Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, sausio 4-ąją, šeštadienį Jonavoje registruotas ne vienas pagalbos šauksmas.
Apie 5 valandą gautas pranešimas, kad Šveicarijos kaime, Pušyno gatvėje ant kelio užvirtęs medis, kuris supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.
Apie 12 valandą pranešta, kad Lietuvių gatvėje, namo rūsyje kažkas dega. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad mūrinio, vieno aukšto namo rūsyje, 3 m² plote degė sukrautos medinės paletės, keli buitiniai prietaisai, medinė spintelė, aprūko viso rūsio patalpos. Dūmų detektorius rūsyje buvo įrengtas. Gaisras užgesintas, teigiamo slėgio ventiliatoriumi išvėdintos patalpos.
19 val. 20 min. gautas pranešimas, kad Užusalių seniūnijoje, Guldynų kaime, Senajame Kauno kelyje dega transformatorinė. Atvykus ugniagesiams, gaisro požymių nebuvo, tačiau elektros transformatoriaus (elektros stulpe) saugiklis buvo įkaitęs. Ugniagesiai pabudėjo, kol atvyko ESO elektrikai. Įvykis tiriamas.
Apie 22 valandą gautas pranešimas, kad Taikos gatvėje, namo laiptinėje 4 aukšte pilna dūmų. Atvykus ugniagesiams, minėtu adresu buvo jaučiamas prisvilusių maisto produktų kvapas. Bandant patekti į butą keliantis ištraukiamosiomis kopėčiomis, pats savininkas atidarė duris. Nuo viryklės nukelti prisvilę maisto produktai ir užpilti vandeniu iš čiaupo. Laiptinė išvėdinta. Dūmų detektoriaus nebuvo.