Dar šiais metais ketinama sutvarkyti du daugiabučių kiemus – Lietavos 17 ir Lietavos 23 namų. Bus įrengti nauji šaligatviai ir padidintas parkavimo vietų skaičius.
Pasak rajono tarybos nario, miesto reikalų komiteto pirmininko Erlando Andrejevo, pinigai šių daugiabučių sutvarkymui bus skiriami iš “naujojo mokesčio”, populiariai vadinamo daugiabučių kiemų priežiūros mokesčiu. Prieš kelis mėnesius tokio mokesčio atsiradimą palaimino rajono politikai, o dėl jo kilo nemažas gyventojų nepasitenkinimas.
Pasak E.Andrejevo, už surenkamus pinigus bus palaipsniui tvarkomi daugiabučių kiemai – didinamos automobilių stovėjimo aikštelės, tvarkoma infrastruktūra. “Buvo nutarta, jog 2016-2018 m. kasmet būtų numatyta ne mažiau kaip 300 tūkst. Eur (daugiau nei 1 mln. Lt) šiai problemai spręsti. Nelaukiant kitų metų du kiemai Lietavos gatvėje bus sutvarkyti dar šiais metais, o kitais metais darbai vyks ir toliau”, - sakė E.Andrejevas.
Apie tai, kokie kiemai bus tvarkomi kitais metais, kol kas rajono savivaldybė informacijos neteikia, nes dar nėra patvirtintas jų sąrašas.
Jurgitos Vilčinskienės tekstas, Erlando Andrejevo nuotrauka
















