Antrajame 2021/ 2022 metų futsal A lygos ture į kovą stos dvi praėjusio sezono stipriausios Lietuvos ekipos Kauno „Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“. Savaitgalį turėjusios įvykti rungtynės dėl kauniečių dalyvavimo Čempionų lygoje atkeltos kelioms dienoms anksčiau, skelbia portalas sportas.lt.

„Be abejonės, „Žalgiris“ šiais metais bus stipresnė komanda, kadangi legionieriai, mano nuomone, yra stipresni nei praėjusiais metais. Be to, jų komandoje žaidžia daug žaidėjų iš rinktinės, kurie įgavo daug patirties ruošdamiesi bei dalyvaudami pasaulio čempionate. Vis tik, nei šis faktas, nei tas, kad praėjusio sezono finale apmaudžiai pralaimėjome, mūsų neslėgs. Prasidėjo naujas čempionatas, o apie praėjusį nebegalvojame“, - prieš dvikovą kalbėjo „Vikingų“ kapitonas Benas Spietinis.

Jis su komanda pirmojo turo rungtynėse net 7:0 sutriuškino „Klaipėdos City“ ekipą. Kauno „Žalgiris“, savo ruožtu, taip pat nepraleido nė vieno įvarčio ir 4:0 įrodė pranašumą prieš kitą naujoką „Panevėžio“ klubą.

„Per pirmąsias rungtynes pamatėme tai, kad ką dirbame treniruotėse, neblogai pavyksta išpildyti ir rungtynių metu. Šįvakar dvikova bus kitokia, nes su „Vikingais“ pastaraisiais metais tapome principiniais varžovais. Su jais kiekvienos rungtynės būna emocingos ir nenuspėjamos. Manau, kad šios bus – ne išimtis.

Turėsime kautis iki paskutinio švilpuko. Spėju, bus gero lygio rungtynės, kokių ir reikia mums ruošiantis Čempionų lygiai“, - sakė „Žalgirio“ kapitonas Justinas Zagurskas.

Rungtynių pradžia 21:00 valandą. Jas tiesiogiai transliuos SPORT1 televizija ir „Lietuvos futbolas“ youtube kanalas.

sportas.lt inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: