Lapkričio 29-ąją pakvietėme portalo jonavoszinios.lt skaitytojus sudalyvauti apklausoje „Kuri eglutė gražesnė – Santarvės aikštėje ar Joninių slėnyje?“. Šiandien pateikiame apklausos rezultatus, bet pirmiau – plačiau apie dvi Jonavos puošmenas.

Kas puošė eglutes? 

Santarvės aikštėje eglę puošė UAB „Lumidėja“. Kokia bus pagrindinė Jonavos puošmena, svarstyta ilgai, siūlyti keli variantai, tačiau apsistota ties natūralumu. Pasirinktas eglės puošimo variantas - dirbtinis Alpių eglės medis - labiausiai panašus į natūralią, gyvą eglę, o jos dekoras - aukso spalva. Be to, Jonavos eglė šiemet pirmą kartą skleidžia ne tik šviesą ir šventinę dvasią – ji kvepia vanile ir mandarinais ir yra apsupta mediniais kalėdiniais nameliais, kurie išsaugoti natūralūs, nedažyti, tikros medžio spalvos.

Joninių slėnio eglutę kūrė „Žiemos dekoras“, asmenys, dirbantys pagal individualią veiklą kartu su bendrovė „Jonavos paslaugos“, kuri jau kelis metus iš eilės dovanoja miestui antrąsias eglutes. Anot „Jonavos paslaugų“, buvo rinktasi iš kelių variantų, kaip šiais metais reiktų dekoruoti Joninių slėnio puošmeną. Po ilgų ieškojimų nuspręsta, kad ji atlieps pagrindinės miesto eglės atspalvius - auksu tviskanti ir nuo vėjo judančiais, žėrinčiais žaislais.

Apklausos rezultatai:

Atsakant į pateiktą klausimą, kuri eglutė gražesnė – Santarvės aikštėje ar Joninių slėnyje - buvo galima rinktis iš keturių galimų atsakymų variantų.

Mažiausiai balų surinko ir paskutinę vietą balsavime užima atsakymas „Nei viena nepatinka“ – šį atsakymo variantą pasirinko tik 6 proc. dalyvių.

17 proc. dalyvavusiųjų pasirinko Santarvės aikštėje, priešais savivaldybę esančią žaliaskarę.

35 proc. pasirinko, kad jiems graži Joninių slėnyje esanti puošmena.

Na, o daugiausiai balsų skaitytojai atidavė už pasirinkimą, kad abi Jonavos eglutės yra gražios. Už šį variantą balsavo 42 procentai visos apklausos dalyvių. Apklausoje sudalyvavo 993 respondentai. 

Beje, portalo skaitytojai nevengė reikšti savo nuomonę ir Facebook platformoje – sulaukta 215 komentarų, kuriuose atsispindėjo vieno ar kito skaitytojo pozicija renkantis kuri eglė gražesnė. Tai pat, kaip ir portalo balsavime, taip ir socialinio tinklo komentaruose, internautų nuomonės panašios - abi eglutės stulbinančios ir reikia kažkam už tai pasakyti didelį ačiū, kad puošia miestą.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: