Įsibėgėjant gripo ir Covid-19 sezonui, jonavietis Donatas išsakė pasipiktinimą, kad esą negali pasiskiepyti nuo koronaviruso Jonavoje.

,,Gal Jūs galite paklausti atsakingų asmenų, kuo mes esame tokie ypatingi, kad mūsų mieste vakcinacija nuo kovido nevyksta? Kaunas, Kaišiadorys, Kėdainiai, Ukmergė, visi aplink sau tai leidžia, o va Jonava ne", - teigė skaitytojas. Kiek vėliau jis nurodė, kad tokios išvados priėjo po to, kai negalėjo skiepui užsiregistruoti  https://koronastop.lrv.lt/lt/ puslapyje.  

Susisiekus su NVSC paaiškinta, kad gydymo įstaigų sąrašą, užsisakiusių COVID-19 vakcinas, galite rasti čia: https://nvsc.lrv.lt/lt/uzkreciamuju-ligu-valdymas/uzkreciamosios-ligos/gripas-1/gripas-ir-covid-19/skiepijimas-2023-2024-m-sezono-metu/gydymo-istaigu-uzsakiusiu-vakcinas-sarasas. Jame matyti, kad Jonavoje tokių įstaigų - ne viena.

Susisiekus su Jonavos PSPC nurodyta, kad VŠĮ Jonavos PSPC skiepijame nuo COVID - 19 ligos vakcina Comirnaty (XBB.1.5).

,,Pasiskiepyti gali visi Lietuvos gyventojai nuo 6 mėnesių amžiaus ir vyresni. Nesvarbu prisirašę prie mūsų įstaigos ar ne. Skiepas yra nemokamas. Tik jei pacientas yra nedraustas už skiepą turės susimokėti. Ypač rekomenduojame skiepytis rizikos grupės priklausantiems asmenims ( 65 amžiaus ir vyresni; sergantieji lėtinėmis ligomis; nėščiosios; socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojai; sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai).Vieno vizito metu rekomenduojame pasiskiepyti nuo COVID - 19 ligos ir nuo sezoninio gripo. Turime nemokamą keturvalentę gripo vakciną "Influvac tetra",kuria rekomenduojame pasiskiepyti 65 amžiaus ir vyresnius žmones, sergančius lėtinėmis ligomis, nėščiąsias; socialinės globos ir slaugos įstaigų gyventojus; sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus", - teigia PSPC.

Anot jo, norint pasiskiepyti reikia kreiptis tiesiogiai į registratūrą, skambinti tel. Nr. 8-349 69015, arba registruojantis internetu per Išankstinę pacientų registraciją Esveikata, pasirenkant paslaugą COVID SKIEPAI.Gydytojo konsultacija nebūtina

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: