Lapkričio 26 d. nuotoliniu būdu vyko septynioliktasis Jonavos rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 23 tarybos nariai. Posėdžio darbotvarkėje svarstyta 17 klausimų. 

Tarybos posėdis prasidėjo nuo tarybos narės prisaikdinimo. Eugenijus Sabutis, tapęs Seimo nariu, prarado tarybos nario įgaliojimus. Jo vieta taryboje atiteko Birutei Gailienei, kuri šiandien prisaikdinta. Politikė įgavo visas tarybos narės teises ir pareigas.                                                                 

Prieš balsuojant „Už“ posėdžio darbotvarkę, kurioje 17 klausimų, keli tarybos nariai siūlė išbraukti pirmuosius du darbotvarkės klausimus - dėl rajono savivaldybės mero pavaduotojos paskyrimo į pareigas rinkimų slapto balsavimo biuletenio pavyzdžio patvirtinimo ir dėl  rajono savivaldybės mero pavaduotojos paskyrimo. Nepaisant to, dauguma tarybos narių balsavo už darbotvarkę, neišbraukiant pirmųjų klausimų. Patvirtinus rinkimų slapto balsavimo biuletenio pavyzdį, pereita prie antrojo klausimo – į mero pavaduotojos pareigas skirti Birutę Gailienę.

Tarybos nariai Remigijus Osauskas, Arvydas Gasys, Žilvinas Galimovas, Gintautas Brukas, Marijona Širvelienė bei kiti negailėjo pagiriamųjų žodžių kandidatei į vicemeres postą. Anot pasisakiusiųjų, kandidatė, būdama savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, puikiai ir net geriau nei puikiai susitvarkė su savo pareigomis, todėl net neabejojama, kad tapusi mero pavaduotoja, su užduotimis susitvarkys ne ką prasčiau. Tarybos nariai negailėjo ir klausimų, skirtų tiek merui, tiek pačiai kandidatei Birutei Gailienei. Tarybos narys Gintas Jasiulionis akcentavo, kad Birutė Gailienė, sakydama, jog sieks šiltesnių santykių su opozicija, nepamirštų savo pažado ir dirbtų visų miestiečių labui. Kandidatė į mero pavaduotojus savo prakalboje teigė, kad jos siūlymas į šį postą, jai labai svarbus.

Iš 16-os slaptai balsavusiųjų tarybos narių, „Už“ balsavo 15, „Prieš“ – 1. Nuo lapkričio 27 dienos Birutė Gailienė paskirta į mero pavaduotojos pareigas.  

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: