Po metų pertraukos apdovanojimų šventė su renginio svečiais ir dalyviais sugrįžo į Jonavos sporto areną. Renginio dalyvius sveikino ir apdovanojimus teikė savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, mero pavaduotoja Birutė Gailienė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė, Seimo nario Eugenijaus Sabučio padėjėja Audronė Bagdonavičienė, Jonavos KKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui, vykdanti direktoriaus funkcijas, Dalia Venckevičienė bei krepšinio komandos „Cbet Jonava“ ir futbolo klubo „Jonava“ atstovai. 

Renginio kviestiniais atlikėjais tapo iliuzionistas Mantas Wizard ir atlikėjas Martynas Kavaliauskas, kurie savo pasirodymais pagyvino ir pradžiugino visus dalyvius ir šventės svečius.

Vakaro metu iškilmingai atskleisti visi nominacijų nugalėtojai:

Metų proveržio nominacija įteikta JKKSC U15 krepšinio komandai 3x3.

Metų naudingiausiu žaidėju paskelbtas futbolininkas Paulius Osauskas.

Metų žvaigždutėmis  tapo šokių klubo „Bonus“ pora Augustinas Moročka ir Simona Jefimenkaitė.

Metų teisėjo titulą pelnė krepšinio teisėjas Mantas Butvilas.

Metų vyrų komandos titulą iškovojo Jonavos CBET vyrų krepšinio komanda, metų moterų komanda tapo „Aušrinė-KKSC“ tinklininkės.

Metų treneriais pripažinti Alfredas Jakštas ir Valdas Braslauskas (kyokushin karate), o metų trenere tapo Gražina Goštautaitė (lengvoji atletika).

Metų jaunuoju sportininku tapo Karolis Janulis (boksas), metų jaunąja sportininke išrinkta Emilija Mukaitė (tinklinis).

Metų sportininke vakaro metu paskelbta Ema Sarafinaitė (lengvoji atletika), metų sportininku – Antanas Klibavičius (karatė).

Apdovanojimas „Už viso gyvenimo nuopelnus“ Jonavos sportui šį kartą įteiktas „Joneidros“ sporto klubo vadovui, šaškių treneriui ir varžybų teisėjui Aleksandrui Fomkinui. 

Visą apdovanojimų šventę organizavo ir vykdė Jonavos kūno kultūros ir sporto centras. 

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: