Krepšinio aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į Jonavos „CBet” ir Alytiškių komandų antrąsias Betsafe-LKL sezono rungtynes! Pirmajame šio sezono susitikime visiems parodėme kokią atmosferą galime kurti Jonavos arenoje šį sezoną! Susirinkime visi kartu rugsėjo 26 d. (sekmadienį) Jonavos Sporto Arenoje!


Rungtynės prasidės 17:00, o bilietus nuo šiandien sirgaliai įsigyti gali ticketmarket.lt internetinėje svetainėje arba paspaudę čia.


Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).
Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 15:00.


Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.


Renginio metu arenoje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.


Viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys sirgaliai prašomi saugoti savo ir kitų sveikatą, likti namuose ir į rungtynių vietą nevykti.

Taip pat skaitykite: