Kokius klasikinius laikrodžius rinktis?

Ar šiuo metu ieškote naujo laikrodžio, kuris atrodytų itin stilingai ir puikiai tiktų prie įvairių aprangos derinių? Tada peržiūrėkite šį aksesuarų gidą ir sužinokite, kokie variantai bus tinkamiausi šį sezoną!

Visų pirma, niekada nesuklysite, jeigu pasirinksite elegantiškus klasikinių modelių vyriškus arba moteriškus laikrodžius, nes tokie aksesuarai niekada neišeina iš mados. Žinoma, klasikiniai modeliai taip pat bus saugus pirkinys, jeigu dar tik pradedate savo laikrodžių kolekciją ir norite universalaus pirkinio, kurį galėtumėte priderinti įvairiais būdais. Taigi, ką verta rinktis?

Pavyzdžiui, populiarumą ir toliau išlaiko metalo atspalvių laikrodžiai. Šį sezoną tikrai galite rinktis tiek iš šio paprasto ir klasikinio dizaino, tiek iš modelių su metalo pagrindu ir juodais laikrodžių dirželiais. 

Daugybę tokių ir panašių dizainų laikrodžių galite rasti internetinėje parduotuvėje Dekastore! Peržiūrėkite naujausią kolekciją jau dabar ir išsirinkite, kuris laikrodis labiausiai atitinka jūsų asmeninį stilių.

Ryškūs ir modernūs laikrodžiai – ką rinktis?

Jeigu ieškote labiau išskirtinių aksesuarų, šį sezoną išbandykite ir ryškesnius modelius.    

Pavyzdžiui, internetinėje aksesuarų ir papuošalų parduotuvėje Dekastore jau dabar galite rinktis iš ryškiai žalių, mėlynų ir kitų spalvų Swarovski prekės ženklo laikrodžių, kurie tikrai pridės jūsų aprangai įdomumo ir padės išsiskirti iš minios. Tokios sodrios spalvos visada atrodys stilingai, todėl tai tiks įvairaus amžiaus pirkėjams, kurie nori prie savo laikrodžių kolekcijos pridėti kažką naujo. 

Ar ieškote modernių laikrodžių? Tada nebijokite išbandyti ir įvairių beveik neoninių modelių! Šį sezoną tam puikiai tiks neoninės rožinės arba šviesiai mėlynos spalvos, kurios bus itin žaismingos ir gerai atrodys net ir prie paprasčiausių neutralių spalvų drabužių. Pavyzdžiui, galite pasirinkti patinkančio neoninio atspalvio laikrodį, klasikinius juodus džinsus bei vienspalvius marškinius ir tai jau bus toks įvaizdis, kuris jums pritrauks ne vieną komplimentą.

Kaip derinti laikrodžius prie aprangos?

Jeigu planuojate šį sezoną išsirinkti naują laikrodį, taip pat verta pagalvoti ir apie tai, kaip jį derinsite prie jau turimų drabužių ir kitų aksesuarų. 

Vienas iš populiarių pasirinkimų – aksesuarų ir avalynės spalvų derinimas. Pavyzdžiui, jeigu pasirinkote juodus klasikinius aulinukus, galite sukurti vientisą įvaizdį su laikrodžiu, kuris turi juodos spalvos dirželį. Žinoma, panašų derinį galite susikurti ir su įvairių ryškesnių spalvų laikrodžiais ir batais!

Taip pat nepamirškite ir apie tai, kad galite derinti įvairius aksesuarus. Pavyzdžiui, visada itin stilingai kartu atrodys metalo arba sidabro atspalvių moteriškas laikrodis ir prie aprangos priderinti sidabriniai auskarai. 

Ar jau žinote, kokio stiliaus laikrodis labiausiai tiktų prie jūsų kolekcijos? Peržiūrėkite internetinės parduotuvės Dekastore pasiūlymus ir išsirinkite naują aksesuarą, kuris greitai taps neatsiejama jūsų stiliaus dalimi!

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: