Šiąnakt Chemikų gatvėje, šalia 62 - 64 namų, aidėjo šūksniai - kaip pasakoja portalo jonavoszinios.lt skaitytojai, ne kartą buvo girdimas prašymas kviesti policijos pareigūnus.

Policijos departamento pateiktais duomenimis, bendruoju pagalbos tarnybų numeriu 112 vidurnaktį gauti du pranešimai. Vienas pranešėjas pasakojo, kad sukonfliktavo taksistas bei keleivis, kitas  - jog taksistas parbloškė keleivį.

Nors šiuo metu vyksta įvykio aplinkybių tikslinimas, pirminė versija tokia, kad taksistas vežė kelis keleivius. Kilus konfliktui tarp jų ir vairuotojo, keleiviams išlipus, vairuotojas bandė važiuoti, tačiau kliudė vieną iš asmenų.

Neatmetama galimybė, kad pastarasis galėjo ir specialiai užstoti kelią - remiantis Lietuvos kelių tarnybos skelbiama informacija, susijusia su tuo pačiu įvykiu, vienas iš pranešėjų pasakojo, kad ant 57 metų vyro vairuojamo taksi automobilio „Škoda Octavia“ variklio dangčio užšoko vyras. Vairuotojas esą staigiai stabdė, dėl to žmogus nukrito ant kelio ir susižeidė. 33 metų vyras pristatytas į ligoninę.

Taip pat skaitykite: