Kaip informuoja Jonavos r. savivaldybė, parengti pastato - Pradinės mokyklos, Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Gaižiūnų k., Geležinkelio g. 2, kapitalinio remonto, keičiant paskirtį į gyvenamąją projekto projektiniai pasiūlymai ir visuomenė kviečiama dalyvauti svarstant statinių ir jų dalių projektinius pasiūlymus.

Kaip rašoma projekte, šiuo metu sklype yra Pradinės mokyklos pastatas, ūkinis pastatas ir kiti kiemo statiniai (vartai, kiemo aikštelė). Taip pat suformuota automobilių stovėjimo aikštelė ir įvaža. Esamas pradinės mokyklos pastatas dviejų aukštų su šlaitiniu stogu. Ūkinis pastatas vieno aukšto.

Projektiniuose sprendiniuose rašoma, kad sklype numatoma naudotis esamu įvažiavimu. Dvi automobilių stovėjimo vietos numatomos vidinėje kiemo dalyje esamoje kiemo aikštelėje. Kapitaliai remontuojamas Pradinės mokyklos pastatas bus pritaikytas gyvenamajai paskirčiai. Pirmajame aukšte įrengiamos virtuvės ir svetainės patalpos, vonia, kambarys bei pagalbinė patalpa. Antrajame aukšte įrengiami trys kambariai ir vonios kambarys. Atsižvelgiant į patalpų paskirtį numatoma performuoti vidaus patalpų sienas, langų ir durų angas. Pietryčių pusėje bus įrengiama terasa.

Darbai bus vykdomi uždaroje teritorijoje, neigiamo poveikio trečių šalių interesams nenumatoma.

Plačiau su projektiniais pasiūlymais galite susipažinti ČIA.

 Susirinkimas bus vykdomas tiesioginės garso ir vaizdo transliacijos būdu 2022 m. gegužės 25 d. 15 val. 30 min.

Transliacijos nuoroda

https://join.skype.com/N06N1abRdjQu 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: