Lietuvos futbolo federacija (LFF) pristato kandidatus 2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimuose. Pastarieji suskirstyti į kategorijas, tarp kurių - ir geriausio(ios) šalies moterų futbolo trenerio(ės) rinkimai. Neseniai baigėsi jų pirmasis etapas, atskleidęs, kad antrajame dėl geriausiojo vardo varžysis trys kandidatai - R.  Viktoravičius, T. Veržbckaja ir Jonavoje gimusi bei užaugusi K. Kulbytė. Kadangi nugalėtoją lems ne tik komisijos, bet interneto vartotojų balsai, kviečiame palaikyti savo kraštietę.

K. Kulbytė savo kaip futbolininkės karjerą pradėjo Jonavoje. 

,,Treniravausi pas gerbiamą trenerį Vytautą Stanevičių, kartu su jo 1994 gim. m. berniukų grupe. Manau, būtent pirmojo trenerio įtaka, įskiepyta meilė futbolui ir lėmė trenerės bei apskritai futbolo kelio pasirinkimą", - paklausta apie pirmuosius savo žingsnius futbolo aikštelėje pasakojo K. Kulbytė.

Kurį laiką mergina žaidė už berniukų futbolo komandą mūsų mieste. Norėdama žaisti tarp merginų, vėliau ji savo sugebėjimus demonstravo Ukmergės merginų, Vilniaus ,,Žalgirio" komandose, taip pat atstovavo Lietuvos merginų rinktinėms.

Galiausiai K. Kulbytė pasuko į trenerės veiklą, įgijo UEFA B, LFF C licencijas, treniravo mergaites ir berniukus. 

Šiuo metu jonaviškė treniruoja FK ,,Vilnius" komandos merginas bei studijuoja UEFA kursuose, UEFA A licencijai įgyti, kuriems gavo finansavimą (scholarship) iš UEFA organizacijos.

 Kas jai pačiai yra geras treneris?

,,Už kiekvieno sėkmingo trenerio, yra atsidavę žaidėjai, turintys bendrą tikslą bei kiti klubo darbuotojai, bendruomenės nariai, kurie padeda aikštėje ir už jos ribų. Tai niekada nebus vieno žmogaus nuopelnas. Trenerio gerumas priklauso ne tik nuo asmeninių, minkštųjų, specialiųjų ar profesinių savybių, bet ir kokie žmonės tave supa aplink", - teigė mergina, pridurdama, kad dabar futbolas yra labai svarbi  jos gyvenimo dalis.

,,Aš juokauju, kad jis - pusryčiams, pietums ir vakarienei. Tad sudėtinga, šiai dienai, įsivaizduoti gyvenimą be jo", - užtikrintai teigė jonavietė. 

Palaikyti K. Kulbytę galite balsuodami čia. Balsavimas vyks iki vasario 8-osios dienos.

Taip pat skaitykite: