Šią savaitę socialiniame tinkle ,,Facebook" patalpintas jonaviečio D. Rakausko perspėjimas apie galimai specialiai pavojų kitiems eismo dalyviams, konkrečiai - motociklams,  Jonavos gatvėse keliantį ,,Maserati" neliko nepastebėtas - po juo komentavo ne vienas asmuo, tikinęs, jog jau anksčiau pastebėjo šios transporto priemonės vairuotojo įžūlumą. Apie tai keli skaitytojai pranešė ir portalo jonavoszinios.lt redakcijai.  Pastarąją pasiekė ir vaizdo įrašas, kuriame ,,Maserati" vairuotojas nepagarbiai bendrauja su mopedo vairuotoju, nevengdamas keiksmažodžių ir išvadindamas jį ,,piemeniu". Tačiau konfliktas ir liko tik konfliktu - nors policijos pareigūnai ir buvo iškviesti, jokių nusižengimų ,,Maserati" vairuotojo pusėn nebuvo fiksuota.

Specialiai ,,užkirto" kelią?

,,2021 m. kovo 17 d. apie 18h sustojau prie šviesoforo, esančio netoli meno mokyklos. Įsijungus žaliam šviesoforo signalui, pradėjau važiuoti antroje eismo juostoje. Pavažiavus 20-30 metrų, baltas ,,Maserati" džipas (valstybiniai nr. K*** 1** (aut.past. nors automobilio numeriai redakcijai buvo pateikti, laikantis asmens duomenų apsaugos įstatymo šie nebus skelbiami)) pradėjo lenkimą, staigiai grįžo į antrą eismo juostą bei pradėjo stabdyti viduryje kelio. Susidūrimo pavyko išvengti.

Nuvažiavus paskui minimą vairuotoją iki jo, galimai, gyvenamosios vietos, iš automobilio išlipo 2 piliečiai. Paklausus, kodėl kelyje elgiasi taip neatsakingai bei kelia avaringas situacijas, vyrai necenzūriniais žodžiais pradėjo rėkti bei agresyviai eiti link manęs. Matyt, norėjo pagąsdinti mane. Aš jį nusistūmiau nuo savęs, tuo pat metu kviesdamas policiją.

Vairuotojas, supratęs, jog tuoj gali atvažiuoti pareigūnai, bandė pasišalinti iš kiemo. Jis pabėgti nespėjo, policija atvyko greitai, tačiau viskas baigėsi tik pokalbiu su šiuo neatsakingu vairuotoju, nes nebuvo sukeltos avaringos situacijos vaizdo įrašo, įrodymų", - paprašius papasakoti apie savo susidūrimą su ,,Maserati" vairuotoju, kalbėjo D. Rakauskas. 

Pranešimas užfiksuotas

Įvykį fiksavę policijos pareigūnai portalą jonavoszinios.lt informavo, kad kovo 17 d. 18.25 val. buvo gautas pranešimas, jog Jonavoje, Ramiojoje gatvėje, vyksta konfliktas su automobilio vairuotoju, kuris pranešėjui, važiavusiam motociklu, sukėlė avarinę situaciją.

,,Atvykus pareigūnams įvykio vietoje rasti mopedo vairuotojas (gim. 2003 m.) ir automobilio "Maserati" vairuotojas (gim. 1965 m.). Įvykio dalyviai pretenzijų vienas kitam neturėjo, išsiskirstė.

Daugiau pranešimų apie pavojingą automobilio "Maserati" elgesį gatvėse nesame gavę", - nurodė Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris. 

Išvadino ,,piemeniu"

Mopedo vairuotojas neabejoja, kad jei būtų turėjęs vaizdo registratorių ir užfiksavęs pavojingą ,,Maserati" manevrą, viskas nebūtų pasibaigę tik išsiskirstymu.

Ir nors laukiant pareigūnų jam pavyko užfiksuoti, kaip ,,Maserati" vairuotojas elgėsi pamatęs, jog yra filmuojamas, šis įrašas tik parodė jo įžūlumą.

,,Ei, piemenie, b**t", - tokie žodžiai sklido pro ,,Maserati" langą, vos jį pradarius.

Nors aptartas konfliktas ir liko tik apsižodžiavimu, belieka tikėtis, kad karas keliuose aplenks ne tik Jonavos, bet ir kitų miestų gatves. 

Nuotraukų galerijoje - mopedo vairuotojo užfiksuoto vaizdo įrašo stop kadrai. Kadangi ,,Maserati" vairuotojo kaltė nebuvo oficialiai nustatyta, laikantis asmens duomenų apsaugos įstatymų, pilnas vaizdo įrašas nebus skelbiamas. 

Taip pat skaitykite: