Mokinių testavimas kaupinių metodu bus vykdomas pradinėse ir aukštesnėse klasėse, jei tam pritars ne mažiau kaip 30 proc. klasės mokinių tėvų. Tokiu atveju testuojami bus tik visi sutinkantys mokiniai, buvo paskelbta rugpjūčio 31 - ąją.

„Mokinių sveikatos patikrinimas dėl Covid-19 yra savanoriškas, todėl mes atsiklausime mokyklų bendruomenių ir, jeigu kas nors norės pasitikrinti, tokią galimybę užtikrinsime. Testai bus atliekami nemokamai, jie atliekami periodiškai kas savaitę ir tik tiems klasės vaikams, kurie pageidauja“, - tuomet sakė mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Šiuo metu jau atlikta mokyklų bendruomenių apklausa dėl sutikimo testuotis ir šiandien, rugsėjo 10-ąją, Jonavos r. Visuomenės sveikatos biuras skelbia jų rezultatus. 

Testavimai kaupinių PGR tyrimo metodu nebus atliekami Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykloje, Jonavos politechnikos mokykloje.  

Jeronimo Ralio gimnazijoje ne visi duomenys pateikti, sutinkančių testuotis skaičius bus patikslintas kitą savaitę.

Senamiesčio gimnazijoje bus testuojamos trys klasės, iš viso 26 mokiniai.

Mokiniai ir (ar) jų tėvai visada gali pareikšti norą nutraukti testavimą arba jį pradėti.

Primenama, kad klasė testuojama tik tais atvejais, jei testuotis sutinka ne mažiau nei 30 proc. visų klasės mokinių (procentinė dalis skaičiuojama neatsižvelgiant į tai, kokiam skaičiui mokinių testavimas nereikalingas).

Sutikusių testuotis mokinių patikros Jonavos rajono ugdymo įstaigoje startuos trečiadienį, rugsėjo 15 dieną.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: