Portalas jonavoszinios.lt nuolat sulaukia skirtingų skaitytojų klausimų. Šįkart į redakciją kreipėsi tinklinio mėgėjai, sunerimę dėl anksčiau nei įprastai rakinamų Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) tinklinio aikštelių.

,,Norėjau iškelti klausimą, kas darosi su mūsų miesto tinklinio aikštelėmis? Jos turi dirbti ir būti atviros iki 22 valandos, o dabar, kiekvieną dieną, jos užrakinamos 18 valandą. Žmonės lipa per tvorą kaip kokie nusikaltėliai, nes tik taip gali žaisti", - teigė jonavietis, pridurdamas, kad pokyčius pastebėjo prieš keletą savaičių.

Susisiekus su JKKSC direktorės pavaduotoju ūkio ir bendriesiems reikalams Vidmantu Šidlausku paaiškinta, kad aikštelės anksčiau rakinti pradėtos dėl to, kad jose buvo laikomos statybinės medžiagos, skirtos šalia vykdomiems statybų darbams atlikti.  Dabar jų rakinimas atliekamas įprastu laiku - 22 valandą.

Priminta, kad tinklinio aikštelėmis, pagal nustatytas taisykles, pavieniai fiziniai asmenys gali naudotis be prašymo ir sutarčių, laisvu laiku nuo sporto centro suplanuotos veiklos. 

Kaip matyti iš viešai skelbiamo aikštelių užimtumo grafiko (jį galite rasti čia), nuo 18 val. iki 21 val., kasdien, išskyrus šeštadienį, jomis naudojasi laisvalaikio ir sporto klubas ,,Titmaras". Atsiradus pokyčiams, grafikas atnaujinamas. 

Visą stadionų tvarkos veiklos aprašą galite rasti čia. 

Archyvo nuotr.

Taip pat skaitykite: