Parengti Naujų geležinkelio kelių naujos statybos ir esamo kelio Nr. 26 rekonstravimo projekto, Jonavos r. sav., Ruklos sen., Jonalaukio k. 1, projektiniai pasiūlymai.

Vadovaujantis statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ nuostatomis, Jonavos rajono savivaldybės administracija informuoja visuomenę apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus.

Planuojami statiniai yra UAB „Achema“ žemės sklype, statytojas - UAB „Transachema“, projektuotojas - UAB „OR Consulting“.

Kaip rašoma projektiniuose pasiūlymuose, šiuo projektu planuojama veikla – geležinkelio kelių rekonstravimas ir naujų geležinkelio kelių statyba. Analizuojamoje teritorijoje jau yra eksploatuojami geležinkelio keliai, todėl planuojama veikla vertinama kaip esamos vykdomos veiklos plėtojimas ir modernizavimas. Žemės sklypas, kuriame vykdoma AB „Achema“ veikla, yra pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos zonoje, todėl artimiausiose teritorijos gretimybėse (t.y. žemės sklypuose/teritorijose, su kuriais ribojasi gamyklos teritorija) nėra gyvenamosios, visuomeninės ar rekreacinės paskirties teritorijos. Šalia planuojamos statybos darbų zonos arčiausiai esantys gyvenamieji pastatai yra nutolę 1246 m ir 1000 m atstumais.

Susirinkimas bus vykdomas tiesioginės garso ir vaizdo transliacijos būdu 2022 m. gruodžio 2 d. 16.00 val. 
Zoom platformoje:  https://us05web.zoom.us/j/87812697409?pwd=eE5FNWk1VDlNVVBFdjZKTC9ZbS9hdz09 Meeting ID: 878 1269 7409 Passcode: WR915R

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: