UAB „Godlija“ lapkričio 26 dieną informavo Užimtumo tarnybą, kad atleidžia 51 darbuotoją. „Sodros“ organizuotame viešajame pirkime dėl Pensijų ir kitų išmokų pristatymo dalyvavo net septynios bendrovės. Tarp jų – ir minėta UAB „Godlija“, tačiau nei vienoje „Sodros“ skyrių teritorijoje ši įmonė išmokų nebenešios. Šiais metais įmonei nepavykus sudaryti naujos sutarties su „Sodra“, tenka atleisti darbuotojus.  

Nors „Godlija“ ir nebeneš išmokų į namus, jonaviečiai be pinigų neliks.  „Sodra“ yra informavusi, kad jos organizuotame viešajame pirkime dėl Pensijų ir kitų išmokų pristatymo dalyvavo ir laimėjo AB „Lietuvos paštas“, kuris aptarnaus 42 „Sodros“ skyrių aptarnaujamų teritorijų klientus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. „Sodros“ pensijas bei kitas išmokas beveik visoje Lietuvoje ir Jonavos rajone nešios AB „Lietuvos paštas“ darbuotojai iki 2024 metų.

Keičiantis pristatymo paslaugas teikiančioms įmonėms, kyla klausimas, ar pensijų ir kitų išmokų pristatymo grafikai Jonavoje nesutriks?

„„Sodra“ kas tris metus organizuoja viešą konkursą dėl išmokų išmokėjimo (įskaitant ir pensijų) ir išnešiojimo paslaugų. Paskutinį kartą organizuotą konkursą laimėjo Lietuvos paštas – nuo kitų metų sausio pensijas ir kitas išmokas kas mėnesį pristatysime beveik 240 tūkst. gavėjų beveik visoje Lietuvos teritorijoje. Tokia apimtimi išmokas Lietuvos paštas pristatys trejus metus – iki 2024 metų pabaigos.

Nuo sausio mėnesio „Sodros“ išmokas pristatysime ir Jonavos miesto bei rajono gyventojams. Aptarnausime apie 2,6 tūkst. išmokų gavėjų.

Šiuo metu planuojame išmokų pristatymo detales, todėl daugiau informacijos pateikti negalime, tačiau galime užtikrinti – išmokos gavėjus pasieks laiku.

Primename, kad mokant išmokas gavėjas turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę arba pasą). Jeigu išmoką gavėjo vardu nori atsiimti kitas asmuo, jis turėtų pateikti įgaliojimą, kad veikia gavėjo vardu“, - teigia Lietuvos pašto atstovė Monika Pulokė.

Aptariama „Godlija“ 2020 m. rugsėjo mėnesį už 52 272 € buvo laimėjusi Jonavos rajono savivaldybės pirkime „Socialinių išmokų mokėjimo ir pristatymo į namus paslauga“.   

Jonavos rajono savivaldybės administracija š. m. gruodžio 9 dieną yra paskelbusi naują viešąjį pirkimą Socialinių išmokų mokėjimo ir (arba) pristatymo į namus paslauga

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: