Sekmadienio pavakarę Jonavoje ugniagesiams gelbėtojams teko padėti medikams ir policijos pareigūnams patekti į butą, kuriame buvo sunegalavusi moteris.
Kaip registruojama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvykių suvestinėje, birželio 21 d. apie 16.36 val. gautas pranešimas, kad P. Vaičiūno gatvėje gyvenančiai moteriai sutriko sveikata. Pranešta, kad ji negali atsikelti, o buto durys yra užrakintos iš vidaus.
Atvykę ugniagesiai atidarė buto duris ir į vidų įleido greitosios medicinos pagalbos medikus bei policijos pareigūnus.
Po apžiūros ugniagesiai padėjo išnešti ligonę iš šeštame aukšte esančio buto ir įkelti ją į greitosios medicinos pagalbos automobilį.
Parengta pagal Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvykių suvestinės duomenis.


















