Kasmet Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai metų pabaigoje dėkoja apskrities policijos rėmėjams, kurie skirdami savo laisvą laiką prisideda prie saugios aplinkos kūrimo. Šie metai ne išimtis. Lapkričio viduryje visi policijos rėmėjai buvo pakviesti į šaudymo iš tarnybinio ginklo varžybas, o mėnesio pabaigoje į padėkos vakarą drauge su savo šeimos nariais. Kalbinti rėmėjai džiaugėsi pažindami ir prisidėdami prie pareigūnų darbo.

Priešpaskutinę lapkričio dienos pavakarę apskrities policijos rėmėjai kartu su šeimos nariais pakviesti į Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią (Soborą), kur muzikinius kūrinius dovanojo Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos atstovai, o Kauno apskr. VPK kapelionas kun. Tomas Karklys aukojo mišias už tokį pavyzdingą ir sektiną pasirinkimą. „Policijos rėmėjai rodo puikų pavyzdį, kaip iš ties reikia būti pilietišku ir plačiai mąstančiu žmogumi. Darant gerus darbus, visada ateina ir padėka bei atpildas. Tegul vertybės nebūna gražūs lozungai, gražios skanduotės, bet tampa gyvenimo dalimi. Policijos rėmėjai užduoda labai gerą toną“, – linkėdamas stiprybės sakė kapelionas. „Po policijos rėmėjais „slepiasi“ įvairių profesijų atstovai – mokytojai, teisininkai, medikai ir daug kitų, kuriuos vienija vienas tikslas – jog žmonės jaustųsi saugūs. Dėkojame, jog savo brangų laiką neatlygintinai aukojate dėl kitų saugumo“, – už svarų indėlį dėkojamas policijos rėmėjams teigė G. Klimavičius.

Daugiau nei 100 policijos rėmėjų, o tiksliau 107, iki lapkričio pabaigos dirbo daugiau 3200 valandų, iš kurių apie 2400 valandų aktyviose pajėgose. Aktyviausiems, entuziastingiausiems policijos rėmėjams įteiktos ir padėkos. Kauno apskr. VPK viršininko padėkomis apdovanoti: Andrejus Čugunovas, Sandra Dabulskytė, Vilmantas Dulinskas, Vijolė Juknienė, Paulius Kadziulis, Edgaras Karpavičius, Naglis Petkevičius, Jokūbas Petrikonis, Edvinas Polzunovas, Gedeminas Račaitis, Neringa Vilkienė, Natalija Žalionė ir Egidijus Žvirblis.

Už asmeninio laiką skyrimą vardan saugios aplinkos kūrimo ir visuomenės saugumo įteiktos ir vietos savivaldos padėkos. Kauno miesto mero padėkos perduotos Linai Čereškaitei, Renatai Lukminaitei ir Mykolui Viselgai, Kauno rajono meras padėką išreiškė Rimui Vaičekauskui, Šarūnui Malinauskui, Edvardui Katiliauskui ir Artūrui Sakalauskui.

Į padėkos vakarą atvykęs Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis asmeniškai policijos rėmėjams  – Egidijui Kačerauskui, Rimantui Urbonavičiui, Deimantui Žukui, Oksanai Morozovaitei, Sandrai Dabulskytei, Vijolei Juknienei spausdamas ranką įteikė padėkas. „Kėdainių krašto policijos rėmėjai dirba labai aktyviai ir už Kėdainių apskrities ribų, tad nuoširdžiai dėkoju, jog policijos rėmėjus galima matyti kiekviename renginyje, mieste ir rajone“, – sakė V. Tamulis. Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai ir pasiteiravus, ar yra norinčių pasisakyti, Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina padėkojo dar vienam policijos rėmėjui – Kėdainių rajono merui Valentinui Tamuliui.

Po šventinės ceremonijos policijos rėmėjai, Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai neskubėjo skirstytis, bendravo, dalinosi patirtimi ir šventiškos nuotaikos lydimi atsisveikino iki kol vėl prisijungs prie pareigūnų darbo metu.

Kauno apskr. VPK inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: