Gruodžio 22-ją dieną Užusalių kultūros centre įvyko jaudinantis bei jaukus Užusalių seniūnijos Auksinis Kalėdinis padėkos vakaras, kurio metu seniūnijoje gyvenantiems žmonėms buvo išdalinti net 35 „Auksiniai Oskarai“. Kaip savo socialiniame tinkle rašė Jonavos rajono savivaldybės Tarybos narė Vijolė Šadauskienė „Gavau pirmąją savo gyvenime „Oskaro“ statulėlę. Ir koks skirtumas, ar ji auksinė ar šokoladinė – svarbiausia dėmesys žmogui“. 

„Auksinės Oskaro“ statutėlės įteiktos žmonės, kurie geranoriškais, kartais tyliais, bet labai svarbiais darbais, trykštančiu entuziazmu bei energija prisidėjo ir prisideda prie Užusalių kaimo ir visos seniūnijos gerbūvio palaikymo ir kūrimo. Padėkos vakaro metu renginio vedėjos Saulė Koženiauskaitė ir Laurita Puškova dėkojo žmonėms už rūpestį, meilę, dėmesį, už gerus darbus, už palaikymą, padrąsinimą, bendrų projektų įgyvendinimą vardan bendro tikslo, bei už įgyvendintas ir jau pasiektas svajones.

„Jūs esate mūsų auksas, jūs esate žmonės, kurie kuria, apjungia, džiugina ir palaiko. Jūs esate žmonės, kurie įgyvendinate idėjas, vykdote projektus, bendradarbiaujate vardan vieno bendro tikslo – visų Užusalių seniūnijos žmonių gerovės ir šviesesnio mūsų visų rytojaus“, - sakė vakaro vedėjos S. Koženiauskaitė. 

Auksinio padėkos vakaro metu publika galėjo mėgautis nuostabiais vakaro pasirodymais. Magišką vakaro atmosferą iš lempučių, dekoracijų, eglučių padėjo sukurti – Vadimas Ribakovas, Žymantas Vėlavičius, Lauryna Kriščiūnė, Simona Koženiauskaitė, Ingrida Gudauskaitė, Saulė Koženiauskaitė, Ričardas Koženiauskas, Laurita Puškova. 

Auksinį „Oskarų“ vakarą atidarė ir savo plazdančiais šokiais bei žavesiu visus džiugino mažosios baleto šokėjos iš Šokių namų „Melgė“ (vadovė R. Blažienė). Fantastiškomis dainomis, kurios privertė linguoti ne vieną, žavėjo Užusalių bendruomenės narė, seniūnijos gyventoja, puikaus balso savininkė Ingrida Gudauskaitė. Gitaros stygų skambesiu bei švelniais akordais Užusalių kultūros centro orą virpino Kristina Chlastauskaitė (Klasta). Kelis jautrius kūrinius pianinu atliko jaunoji bendruomenės narė, absolventė Danielė Kudriašova. Taip pat vakaro metu publika ir svečiai galėjo pasiklausyti bei pasimėgauti akordeono virtuozės, kartografijos studentės Rugilės Morkūnaitės atliekamų melodijų. 

Vakaro metu padėkos žodį tarė ir Užusalių seniūnijos seniūnas Rolandas Skuja. Seniūnas padėkojo vakaro svečiams, žmonėms, kurie savo laisvo laiko metu kuria ir įgyvendina idėjas, projektus, kurie buria ir pritraukia žmonės bendroms veikloms. R. Skuja palinkėjo visiems bendrystės, sveikatos ir didžiulio noro kurti ir nenustoti daryti gerus darbus seniūnijos žmonėms.  

Koncertinės programos pabaigoje svečiai vaišinosi dideliu šventinių „Auksinio vakaro“ tortu, kurį iškepė ir Užusalių kultūros centrui padovanojo Užusalių bendruomenės narė Saulė Koženiauskaitė. Taip pat vakaro svečiai noriai dalinosi suneštinėmis vakaro vaišėmis. 

Pirmasis bendruomenės padėkos vakaras Užusaliuose suorganizuotas dar 2022 metais gruodį. Padėkos vakaro idėją iniciavo buvusi Užusalių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Audronė Kvedaravičienė. „Šis nuostabus vakaras – mūsų širdžių direktorės Audronės Kvedaravičienės tęsiamos puikios tradicijos kūrinys. Puoselėsime, tęsime ir švęsime šventes taip, kaip mus išmokė Direktorė“, - kalbėjo Užusalių kultūros centro renginių organizatorės S. Koženiauskaitė ir L. Puškova. 

Užusalių kultūros centro informacija 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: