Niekam ne paslaptis, kad gruodžio pradžioje visų laukiamiausi renginiai yra didžiųjų miestų eglučių įžiebimai. Vienų aukštesnės, kitų laibesnės, trečių - turi daugiausia lempučių. Akys tiesiog raibsta nuo grožio, įvairovės ir gausybės idėjų.

Prisižiūrėję visų eglučių, Užusalių seniūnija kartu su Užusalių kultūros centru ir Užusalių bendruomene, jau ketvirtus metus iš eilės – įžiebia savąją – fantastiškiausią seniūnijoje žaliaskarę Kalėdų eglutę. 

Eglutę kaimeliui kiekvienais metais paaukoja vis kitas didelės bendruomenės narys.  Seniūnijos darbuotojai, vadovaujami seniūno R. Skujos ją tinkamai pastato kaimo centre, pačioje matomiausioje vietoje, o kultūros centro ir bendruomenės nykštukai naktimis pluša, daro žaisliukus ir dekoruoja, prisigalvodami vis kitų, planetai draugiškų puošimo idėjų. Dirbdami dėl gražaus bendro tikslo, prisidedame prie bendro magiško šventinio laukimo ir magiškos atmosferos kūrimo.

Sekmadienį, gruodžio 10 d., 18:05 val. įsižiebė Užusalių kaimelio eglutė.

Šventę atidarė su keturračiu “atskridęs” Kalėdų senelis ir jo vairuotojas elfas. Vaikai buvo išsižioję iš nuostabos, o suaugusiųjų akys tiesiog žibėjo, aplinkui skambėjo juokas ir kalėdinės melodijos. Šventės pradžioje stebuklingą raudoną mygtuką paspaudė seniūnas R. Skuja, Kalėdų senis ir mėlynas meškiukas simboliškai įžiebė Užusalių gražuolę – žaliaskarę eglutę. 

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė Užusaliuose pritraukia ne tik vietinius kaimo gyventojus, bet ir žmonės iš aplinkinių kaimų.

Visus, kurie vyksta, JONAVA - KAUNAS, KAUNAS - JONAVA, kviečiame šiek tiek išsukti iš kelio ir aplankyti Užusalių Kalėdų eglutę. Eglutės lemputės šviečia nuo 17 val. 

Užusalių kultūros centro informacija

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: