Šį sekmadienį po 4 savaičių pertraukos Jonavos „CBet“ sugrįš rungtyniauti į savo namus. Jonaviečių lauks sunki akistata su jau du kartus šiame sezone įveikta „Wolves“ ekipa. Iki reguliariojo sezono pabaigos lieka devynios rungtynės, iš kurių net šešerios namuose. Prieš laukiančias sekmadienio rungtynes pakalbinome „CBet“ vyriausiąjį trenerį Virginijų Šeškų, kuris pasidalino mintimis apie taisytinus dalykus komandos žaidime, nuostabius Jonavos klubo sirgalius bei laukiančią sunkią sekmadienio dvikovą.

Treneri, pradėkime turbūt nuo daugelį gerbėjų neraminusio klausimo apie Jūsų sveikatą. Kas buvo nutikę ir ar jau jaučiatės pilnai pasveikęs bei dirbate pilnu pajėgumu?

Sekmadienį sunegalavau, bet dabar jaučiuosi jau visiškai pasveikęs ir dirbame kaip įprastai. Ruošiamės sekmadienio rungtynėms ir viskas su mano sveikata yra gerai.

Ar sunku buvo stebėti sekmadienio dvikovą Klaipėdoje per televizijos ekraną?

Žiūrėti rungtynes per televizorių buvo labai sunku. Kai atsilikinėjome, žiūrėdavau praktiškai kas 5 minutes, nes bijojau, kad nesukiltų spaudimas. Kai komanda pirmauja, tai rungtynes galima lengviau žiūrėti, bet kai negali komandai padėti, būna tikrai blogas jausmas.

Gal iš visų po rungtynių išvardintų pralaimėjimo priežasčių į akis krito dar labai taisytinų detalių?

Kaip visi ir matėme, mes tiesiog nesugebėjome užpulti prieš jų zoninę gynybą. Labai mažai žaidėjų sužaidė neblogas rungtynes, o išvykoje dažniausiai neužtenka tik kelių žaidėjų indelio. Laukiančiose sekmadienio rungtynėse su „Wolves“ reikės svaresnio visos komandos indėlio.

Sekmadienį Jonavos „CBet“ laukia „Wolves“ iššūkis. Alytiškių komandą savaitės pradžioje sudrebino permainos vyr. trenerio poste, kiek Jus nustebino toks „Wolves“ komandos vadovų sprendimas?

Mane tikrai nustebino toks „Wolves“ komandos sprendimas iki reguliariojo sezono pabaigos likus tik vienam mėnesiui. Nepasakyčiau, kad jų rezultatai buvo labai blogi, nes komanda pirmą sezoną žaisdama LKL žengia trečioje vietoje. Mūsų komandai toks jų sprendimas nepalankus, nes naujas treneris, net neįnešdamas daug žaidimo naujovių, sukrečia komandos žaidėjus, o šie, ypač pirmuose susitikimuose, nori pasirodyti prieš naująjį strategą.

Komanda paskutiniu metu itin dažnai prastokai pradėdavo rungtynes, tačiau vėliau sugebėdavo į jas sugrįžti ir iškovoti pergales. Kiek svarbu bus neleisti „Wolves“ ekipai gerai pasijusti nuo pirmųjų minučių sekmadienio rungtynėse?

Taip, galima prisiminti ir tą susitikimą Alytuje, kur antrojo kėlinuko pradžioje atsilikinėjome 23 taškais. Antros pasakos nebus ir negalime leisti jiems pabėgti nuo pat susitikimo pradžios. Turėsime kentėti, stabdyti jų lyderius ir bandyti juos įvelti į mums palankų krepšinį.

Sekmadienio rungtynėse mūsų sirgaliai bus apdovanoti už garbingo elgesio pavyzdį. Turbūt puikiai prisimenate, kuomet „CBet“ fanai atidavė savo autobusą komandai, jog ši Klaipėdą pasiektų laiku ir negautų techninio pralaimėjimo. Ką manote apie jonaviečių „Swan City Army“ palaikymą bei reprezentacinį įvaizdį Lietuvos kontekste?

Man jie yra fantastiški! Skaičiau straipsnį apie tai kaip šiltai jie atsiliepė apie mane ir komandą. Jie ne be reikalo gaus šį apdovanojimą, nes ne tik triukšmingai mus palaiko, bet ir ištiesia pagalbos ranką nutikus nelaimei. Man visų mūsų gerbėjų žodžiai yra daug svarbesni nei žurnalistų ar kitų specialistų, nes kai pralaimi – jie pirmieji tau pasakys ir pastabas, ir palaikymo žodžius, o kai laimime geros emocijos jų veiduose man yra vienas nuostabiausių vaizdų dirbant treneriu Jonavoje.

Sekmadienio susitikimo su Alytaus „Wolves“ ekipa pradžia – 17:00.

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia: bit.ly/40atkGK

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: