Kelyje Jonava - Kaunas jau prieš kurį laiką įrengti ženklai, perspėjantys apie vidutinio greičio kontrolę. Iš viso yra numatyta šiame kelyje vidutinį transporto priemonių greitį matuoti trejose atkarpose : nuo 28,430 iki 30,080 kilometro, nuo 14,830 iki 17,670 kilometro ir nuo 7 iki 10,050 kilometro.

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) yra skelbusi, kad minėti matuokliai veikti pradės 2022-ųjų II-ąjį ketvirtį. Vairuotojai teiraujasi, ar greičio kontrolė minėtose atkarpose jau vykdoma?

,,Pagal galiojančią darbų sutartį (II etapas (2022 II ketv.)) planuojama, kad greičio matuokliai pradės veikti šių metų birželio mėnesį", - tokį atsakymą dar šiandien pateikė LAKD.

Čia pat akcentuota, kad greičio kontrolės sistemos yra įrengiamos etapais, įranga derinama, atliekama metrologija ir t.t. Apie kelio ruožą, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo ar kitus pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai informuoja iš abiejų radaro pusių įrengti informaciniai kelio ženklai Nr. 636 „Automatinė eismo kontrolė“.

,,Atkreipiame dėmesį, kad greičio viršijimas dažniausiai nulemia itin skaudžias autoįvykių pasekmes, todėl dar kartą raginame vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, paisyti kelio ženklų nurodymų, važiuoti leistinu, saugiu greičiu", - teigia LAKD. 

Greičio matuoklius, įrengtus arba planuojamus įrengti visoje Lietuvoje, galite surasti paspaudę čia.

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: