Vasario 9-osios vakarą Futsal LFF taurėje buvo sužaisti du ketvirtfinalio susitikimai, o jau pirmajame iš jų buvo užfiksuota didžiulė staigmena. Taurę gynę Lietuvos čempionai „Kauno Žalgiris“, kuris šiame sezone dar nebuvo pralaimėjęs, po dramatiškos kovos krito prieš Jonavos „Vikingus“. Namuose žaidę „Vikingai“ paskutinę minutę sugebėjo palaužti tituluotus varžovus rezultatu 3:2.

„Kauno Žalgiris“ rungtynes pradėjo puikiai – jau 3 minutę Albertas Voskunovičius išvedė svečius į priekį.

Visgi, už greito įvarčio komanda neužsikabino ir „Vikingai“ daugiau įvarčių šiame kėlinyje nepraleido. Tiesa, „Kauno Žalgiris“ turėjo puikią progą įmušti dar vieną, bet nerealizavo dešimties metrų baudinio.

Negana to, „Vikingai“ prieš pat pertrauką rezultatą išlygino po tikslaus Pauliaus Osausko smūgio.

Puikiai užbaigę pirmą kėlinį, puikiai „Vikingai“ pradėjo ir antrąjį, kadangi vos po kelių minučių Genaras Samsonik pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė šeimininkus į priekį.

Į šią situaciją „Kauno Žalgiris“ sureagavo žaibiškai ir jau po trijų minučių Marcelo išlygino rezultatą.

Lygus jis laikėsi beveik iki pat rungtynių pabaigos. Jau net atrodė, kad nugalėtojas per pagrindinį laiką nepaaiškės, bet paskutinę rungtynių minutę Gytis Vasylius tapo „Vikingų“ herojumi ir savo smūgiu išvedė komandą į taurės pusfinalį.

Rezultatai:

Jonavos „Vikingai“ 3 : 2 „Kauno Žalgiris“

3’ [0 : 1] Albert Voskunovič

20’ [1 : 1] Paulius Osauskas

22’ [2 : 1] Genaras Samsonik

25’ [2 : 2] Marcelo

40’ [3 : 2] Gytis Vasylius