Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Jose pergales šventė praėjusių metų prizininkai, tik tos pergalės buvo skirtingos.

Jonavos „Vikingai“ savo namų arenoje sugebėjo net 9:0 sutriuškinti FA „Šiaulių“ ekipą, nepalikdama jai šansų pakovoti bent dėl taško. Negana to, „Šiauliai“ šias rungtynes užbaigė su dvejomis raudonomis kortelėmis.

Pirmajame kėlinyje „Vikingai“ iškart labai didelės persvaros nesusikrovė, bet savo progas bent jau pavertė įvarčiais. Po kartą pasižymėjo Genaras Samsonik, Jurijus Jeremejevas ir Aleksandras Lebedevas, tad į pertrauką „Vikingai“ išėjo pirmaudami 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmasis ir vėl pasižymėjo Genaras Samsonik, bet galutinis rungtynių lūžis įvyko po minutės. „Šiaulių“ narys Ernestas Pilypas gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę, o „Vikingai“ kiekybiniu pranašumu pasinaudojo žaibiškai bei vos per tris minutes pelnė tris įvarčius.

28 minutę Emilis Gasiūnas taip pat gavo geltoną kortelę ir „Vikingai“ turėjo jau dvejais žaidėjais daugiau, o tai pavirto dar dviem greitais įvarčiais.

Per likusias 10 rungtynių minučių komandos jau žaidė ramiau, nes žinojo, kad tokios persvaros panaikinti nepavyks. Ta persvara taip ir nepasikeitė ir „Vikingai“ džiaugėsi triuškinančia pergale.

 

Rezultatai:

„Vikingai“ 9 : 0 FA „Šiauliai“

7‘ [1 : 0] Genaras Samsonik

10‘ [2 : 0] Jurij Jeremejev

15‘ [3 : 0] Aleksandr Lebedev

23‘ [4 : 0] Genaras Samsonik

24‘ Ernestas Pilypas („Šiauliai“) – raudona kortelė

25‘ [5 : 0] Gytis Vasylius

25‘ [6 : 0] Paulius Osauskas

27‘ [7 : 0] Vladimir Derendiajev

28‘ Emilis Gasiūnas („Šiauliai) – raudona kortelė

Taip pat skaitykite: