Lietuvos Futsal A lygoje antradienį prasidėjo 18-ojo turo kovos, o pirmoji turo akistata įvyko Jonavoje, kur vietos „Vikingai“ priėmė Vilniaus „TurboTransfers“. Šeimininkų komanda savų sirgalių nenuvylė ir laimėjo rezultatu 5:2.

Pirmojo įvarčio Jonavos ekipos fanams reikėjo laukti beveik pusę kėlinio, bet kai „Vikingai“ pralaužė ledus, kamuoliai į „TurboTransfers“ vartus plūdo it vandeniu.

Devintą minutę Paulius Osauskas tapo tuo ledlaužiu, o per kitas keturias minutes dar po įvartį įmušė Viktoras Kravtsovas ir Gytis Vasylius.

Pozityvumo ženklų „TurboTransfers“ parodė prieš pertrauką – rezultatą sušvelnino komandos puolėjas Mantas Makutunovičius.

Antrojo kėlinio scenarijus buvo labai panašus kaip ir pirmojo, tik jį pakeitė dar gauta raudona kortelė. Ji buvo parodyta „TurboTransfers“ nariui Kęstučiui Balčiūnui.

Neilgai trukus po šio epizodo, praktiškai įpusėjus antrajam kėliniui, V.Kravtsovas įmušė antrą savo įvartį, o po keturių minučių jau įsirašė „hat-tricką“ – rezultatas tapo 5:1.

Garbės dėlei „TurboTransfers“ rungtynių pabaigoje dar kartą sušvelnino rezultatą, o tiksliau – patys „Vikingai“ įsimušė į savo vartus, bet tai džiaugtis pergale nesutrukdė.

Rezultatas:

„Vikingai“ 5 : 2 „TurboTransfers“

9’ [1 : 0] Paulius Osauskas

12’ [2 : 0] Viktor Kravtsov

13’ [3 : 0] Gytis Vasylius

18’ [3 : 1] Mantas Makutunovičius

27’ Kęstutis Balčiūnas („TurboTransfers”) – raudona kortelė

29’ [4 : 1] Viktor Kravtsov

33’ [5 : 1] Viktor Kravtsov

38’ [5 : 2] Gustas Jaskutis (į savo vartus)

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: