Neretai gyventojai piktinasi, kad keturkojų mylėtojai vedžiodami savo augintinius nesurenka jų paliekamų ekskrementų. Vienok šuniukų augintojai pastebi, kad kai kur mieste trūksta taip vadinamų „šunadėžių“ – dėžių skirtų šuniukų ekskrementams.

Gyvūnų mylėtoja Virginija kartu su bendraminčiais tvirtina, kad išpuoselėtame Varnutės dviračių take nėra dėžių šunų ekskrementams per visą atkarpą nuo akmens prie ligoninės iki kepyklos Sodų gatvėje. Moteris vaikščiodama atkreipė dėmesį, kad minimoje atkarpoje trūksta ir paprastų šiukšlių dėžių - nuo vėliavos jonavietė jų suskaičiavo vos tris.

Susisiekus su miesto seniūnija gautas atsakymas, kad moters pastaba išgirsta. Be to, seniūnija ką tik nupirko 20 vnt. dėžių ekskrementams ir šiuo metu peržiūrimos miesto teritorijos, kuriose nėra arba tos dėžės yra sulaužytos ir jas reikia pakeisti.

Jonavos miesto seniūnija ragina gyventojus pranešti apie teritorijas, kuriose reiktų atnaujinti, pakeisti ar pastatyti aptariamas dėžes. Pranešus seniūnijai konkretų adresą, jis bus įtrauktas į sąrašus.

Jonavos miesto bei kaimiškų seniūnijų kontaktus rasite ČIA.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: