„Jau ne vieną kartą aptartos problemos dėl mūsų gyvenvietės, bet niekas nieko nedaro eilę metų“, - pasakojimą pradeda Baldininkų gyvenvietėje gyvenantis Vitalijus, kurio istorija pateikta miesto seniūnijai. Pastarosios atsakymas gyventojams teikia vilčių.  

Vyriškis, pasakodamas apie aptariamą vietovę pabrėžia, kad ji yra tokia pati miesto dalis, kaip ir visa Jonava, tačiau naujos infrastruktūros gyventojai nesulaukia.

„Šaligatviai yra labai tragiškos būsenos. Mokyklos ir Geležinkelio gatvės netvarkomos nuo 1945 metų. Žiemą šaligatviai net nevalomi, nes jų valyt nebeįmanoma. Geležinkelio g. konteineris pastatytas toliau nuo gyvenvietės, iki jo nueiti po lietaus neįmanoma, o ir apšvietimo jokio nėra.

Vaikai iš mokyklos eina važiuojamąja dalimi. Gaunasi pykčiai – vairuotojai pyksta ant pėsčiųjų, pėstieji – ant vairuotojų.

Fabriko gatvėje nedaug autobusų stotelių, bet jos, kažkodėl, nedengtos ir žmonės per lietų turi šlapti. Tuo metu, kai mieste yra gatvės, kurios po du ar tris kartus tvarkytos, mūsų gyvenvietė niekam nerūpi, nors tai yra ta pati miesto dalis“, - tvirtina Vitalijus ir atsiunčia keliolika nuotraukų, kuriose aiškiai matomi ištrupėję šaligatviai, apsemtos gatvės, nedengta autobusų stotelė.

Jonavos miesto seniūnija pateikusi atsakymą teigia, kad Mokyklos ir Geležinkelio gatvės bus įtrauktos į miesto seniūnijos strateginį planą dėl šių gatvių pėsčiųjų takų remonto. Deja, tačiau atsakymo dėl konkrečių darbų kol kas nėra, bet gyventojams įsižiebia viltis, jog gatvių remontas bent įtraukiamas į ateities planus.

Seniūnija pabrėžia, kad Jonavos mieste pradėti stotelių atnaujinimo darbai, tad kada nors eilė prieis ir Fabriko g. Viskas planuojama ir vykdoma pagal tai, kaip žmonės naudojasi visuomeniniu transportu ir kiek ten būna keleivių. Stotelių atnaujinamas derinamas su UAB „Jonavos autobusai“.   

Taip pat skaitykite: