Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos liepos 14-17 dienų įvykių suvestinėje registruota ypatingai daug įvykių, susijusių su gaisrų gesinimo ir kitais gelbėjimo darbais. Taip pat ryškiai įvykių gausa išsiskiria ir Jonavos rajonas: kelis kartus degantis Gaižiūnų poligonas, ant viryklių paliktas ir svylantis maistas, degantys automobiliai ir sandėliukai bei kiti gelbėjimo darbai.

Liepos 14 d.  12 val. 21 min. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Šilų k., Lokio g. jaučiamas dujų kvapas. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms (PGP), pabudėta, kol atvyko dujų avarinės tarnybos darbuotojai.

Liepos 14 d.  14 val. 35 min. gautas pranešimas, kad P. Vaičiūno g., 9 aukštų name dega sandėliukas. Atvykus PGP rūko dūmai iš valytojos sandėliuko, kuris įrengtas šiukšlių šachtos patalpoje prie laiptinės. Gaisro metu išdegė namų apyvokos daiktai. Žeimių ir Kulvos ugniagesių komandos (UK) atšauktos kelyje. Gaisras kilo dėl neatsargaus žmogaus elgesio.

Liepos 14 d. 13 val. 18 min. gautas Gaižiūnų poligono (Ruklos sen., Ruklos mstl.) budinčio pranešimas, kad dega žolė. Atvykus PGP, užgesinta apie 80 a miško paklotės. Baigiamuosius darbus vykdė 2 miškininkai ir kariai. Gaisro priežastis - trasuojančių kulkų kibirkščiavimas.

Liepos 14 d. 23 val. 26 min. ir vėl gautas Gaižiūnų poligono budėtojo pranešimas, kad poligone dega žolė. Išdegė apie 1a. pievos. Priežastis - trasuojančių kulkų kibirkščiavimas.

Liepos 15 d. 14 val. 03 min. gautas pranešimas, kad Sodų g. iš buto rūksta dūmai. Atvykus PGP buvo pridegęs maistas. Gaisro nebuvo. Įrengto dūmų detektoriaus nebuvo.

Liepos 15 d. 13 val. 11 min. gautas pranešimas, kad Ruklos sen., Ruklos mstl., Šaudyklos g., Gaižiūnų poligone dega miško paklotė. Atvykus PGP degė miško paklotė ir kelmai. Panaudojus vieną šv. "B", 10,5 m³ vandens ir 4 parankines priemones gaisras užgesintas. Gaisro metu išdegė apie 1 ha miško paklotės. Gaisrą gesinti padėjo du miškininkų darbuotojai ir du kareiviai. Kilusio gaisro priežastis - trasuojančių kulkų kibirkščiavimas.

Liepos 15 d. 23 val. 49 min. ugniagesiai suteikė pagalbą laužtuvu atidarant garažo duris Virbalų g. ir įleidus policijos pareigūnus.

Liepos 15 d. apie 23 val. 30 min. gautas pranešimas, kad Ruklos sen., Ruklos mstl., Ruklio g. name jaučiasi svilėsių kvapas. Atvykus PGP ant viryklės buvo paliktas maistas. PGP nukėlė puodą nuo viryklės išvėdino patalpas.

Liepos 15 d. 3 val. 09 min. gautas pranešimas, kad A. Kulviečio g. dega lengvasis automobilis WV Passat. Atvykus PGP automobilis degė atvira liepsna. Panaudojus 1 "B" šv. ir 500 litrų vandens užgesintas. Gaisro metu stipriai apdegė automobilio variklio skyrius, išdužo priekinis stiklas, aprūko salono vidus, apdegė dešinės pusės arka. Kaip praneša šalies policijos departamentas, įtariamas padegimas. Plačiau ČIA.

Liepos 16 d. 12 val. 26 min. pranešta, kad Ruklos sen., Ruklos k., Gaižiūnų poligone dega pieva. Atvykus PGP, užgesinta apie 80 a miško paklotės. Gaisrą likviduojant dalyvavo 3 miškininkai su savo AC. Priežastis – trasuojančių kulkų kibirkščiavimas.                         

Liepos 16 d. 16 val. 53 min. gautas pranešimas, kad Gulbių tvenkinyje dingo pranešėjos sūnus su draugu, jie plaukė su plaustu, galimai skęsta. Atvykus PGP, vaikai patys parplaukė saugiai į krantą. PGP pagalba nebuvo reikalinga.

Liepos 16 d.  18 val. 39 min. Stanislovo Gedimino Ilgūno g. degė pieva. Žolė užgesinta iki PGP atvykimo. Išdegė apie 2 m² žolės. Įvykis tiriamas.

Nuotraukose – įvykis Ruklio gatvėje dėl prisvilusio maisto   

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: