Visi norime gyventi sveikoje, estetiškoje ir jaukioje aplinkoje, o miesto žalioji infrastruktūra (ŽI) yra neatsiejama bet kurio miesto dalis, nešanti apčiuopiamą naudą ekologijos, socialinės gerovės, sveikatos ir ekonomikos srityse.

Miestų žalioji infrastruktūra apima ne tik želdynus (skverus, parkus, miškus ir kitas žaliąsias zonas), bet ir inovatyvius sprendimus, pavyzdžiui, žaliuosius stogus, sienas, kurias puošia vijokliniai augalai, taip pat tvarius lietaus vandens surinkimo būdus ir vandeniui laidžias dangas.

Jūsų įžvalgos mums yra itin svarbios, tad kviečiame prisidėti prie apklausos, kuria siekiame suprasti, kaip vertinate dabartinę žaliųjų erdvių padėtį Jonavos mieste, kokių žaliųjų erdvių Jums trūksta ir kokias žaliosios infrastruktūros iniciatyvas norėtumėte matyti Jonavos ateityje. 

Apklausa yra visiškai anonimiška. Susidūrus su nepatogiais ar nemaloniais klausimais, Jūs juos galite praleisti arba bet kuriuo metu nutraukti apklausą. Jūsų atsakymai yra renkami tik pabaigus apklausą. Rezultatai bus panaudoti analizuojant Jonavos miesto esamą žaliosios infrastruktūros būklę, poreikį, bei kuriant Jonavos miesto žalinimo planą. 

DALYVAUTI APKLAUSOJE >>

Jonavos r. savivaldybės inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: