Pirmas pasimatymas dažnai kelia jaudulį, tačiau jis gali būti ir nervingas: ilgi susirašinėjimai ir tikras susižavėjimas signalizuoja, kad atėjo metas susitikti, tačiau nerimaujate, kad viskas baigsis po pirmo pasimatymo? Visada norisi palikti gerą įspūdį, todėl dalinamės 5 dažniausiomis pirmojo pasimatymo klaidomis, kurios gali sugriauti visas viltis sulaukti kito susitikimo.

Prastas įvaizdis

Galbūt į pasimatymus vaikštote pernelyg dažnai ir nebesistengiate dėl savo išvaizdos? Tenka dažnai girdėti, kad merginos pirmojo pasimatymo metu tikisi išvysti pasitempusį vyrą, kuriam būdingos džentelmeniškos manieros. Tuo tarpu vyrai taip pat nori tikėti, kad pažinčių svetainėje matomos gražios nuotraukos atitinka realybę, todėl tikisi pamatyti savo išvaizda besirūpinančią moterį. 

Jeigu jus nuoširdžiai domina naujoji pažintis, priimkite pirmąjį pasimatymą kaip progą parodyti savo gražiausią ir romantiškiausią pusę. Svarbus akcentas – jūsų kvepalai, kuriuos priešingos lyties atstovas prisimins ilgai. Tiek vyrai, tiek moterys, pasikvepinę išskirtiniais kvepalais, sulauks norimo dėmesio. Štai el. parduotuvėje fantazijos.lt ieškokite feromoninių kvepalų, kurie gali padėti iš karto sužadinti romantiškiausius jausmus ​​– viliojantis aromatas, be abejo, leis ne tik labiau pasitikėti savimi, bet ir jausitės dar patrauklesni.

pexels.com

Monologas apie save

Pasimatymas įpusėjo, o jūs vis dar tauškiate apie save? Nors pirmojo susitikimo metu svarbu prisistatyti ar užsiminti apie savo ateities planus, nenutrūkstamas pagyrūniškas kalbėjimas apie savo pasiekimus, pomėgius ar asmeninę patirtį gali pasirodyti labai egoistiškas, todėl pašnekovui tikrai paliksite neigiamą įspūdį. Stenkitės nuoširdžiai parodyti susidomėjimą pažinti kitą žmogų, atidžiai klausykitės ir reaguokite palaikydami akių kontaktą.

Buvimas telefone  

Šiuolaikinio pasaulio kontekste ​pagunda nuolat tikrinti pranešimus savo telefone ​– itin dažna pirmųjų pasimatymų klaida. Jei per pasimatymą negalite atsiplėšti nuo telefono, pasyviai palaikydami pokalbį, tai parodo, kad žmogus, su kuriuo nusprendėte susitikti, jums nėra įdomus. Net jei turite sutvarkyti skubius reikalus telefone, nesitikėkite supratingumo ​​– toks nesusitelkimas į kuriamą judviejų ryšį paprasčiausiai yra nepagarbus.

Per didelis atvirumas

Rodos, pokalbis rutuliojasi organiškai, linksmai juokaujate ir staiga prasiveržia jūsų ego norėdamas pasidalinti pernelyg šmaikščiu juokeliu, intymia informacija apie save ar pasiguosti dėl praeities santykių palikto skausmo. Žinokite, kad tokios temos pašnekovui gali tapti tikru akibrokštu asmeninio gyvenimo problemas ar „vidinius juokelius“ kol kas pasilaikykite, kadangi tai gali pasirodyti per daug atgrasu ir padaryti jūsų pasimatymą nemalonų. O po nejaukios tylos susitikti tikrai nebenorėsite. Tad vystykite pokalbį lengvai flirtuodami ir susitelkite į vienas kito pažinimą.

Pernelyg negatyvus bendravimas

Jeigu esate iš žmonių, kurie linkę skųstis darbu, kasdienybe ar praeities įvykiais, jums gali būti ypač sunku palikti gerą įspūdį. Negatyvus požiūris į gyvenimą gali sukurti neigiamą atmosferą pirmojo pasimatymo metu ir sudaryti nuomonę, kad esate pesimistiškas žmogus, kuris nesiekia tobulėti ar keisti esamos situacijos. Užuot užkovę savo problemas pirmą kartą gyvai sutiktam žmogui ir likę aukos vaidmenyje, atsipalaiduokite ir mėgaukitės dabarties akimirka, pamiršdami visus slegiančius rūpesčius.

Ar esate pasiruošę pirmam pasimatymui?

Vengdami šių dažniausiai pasitaikančių pirmojo pasimatymo klaidų ir puikiai praleidę laiką su simpatija, galite neabejoti – jūsų laukia dar ne vienas susitikimas. Nepamirškite tinkamai pasiruošti, atsipalaiduoti ir tiesiog užmegzkite prasmingą ryšį, kuris galbūt peraugs ir į rimtesnius santykius.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: