Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sekmadienio vakarą užbaigė reguliarųjį „Betsafe-LKL“ sezoną ir galutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje užėmė 6-ąją vietą. Tai reiškia, jog jau šią savaitę prasidėsiančiose ketvirtfinalio kovose mūsų krepšininkų lauks Kęstučio Kemzūros treniruojamų „Wolves“ iššūkis.

Atkrintamųjų kovų pirmajame etape komandos varžysis iki 2 pergalių, seriją pradėdamos aukštesnę vietą reguliariajame sezone užėmusios ekipos namų aikštelėje. Serija prasidės gegužės 12-ąją (penktadienį) Alytuje, antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 14-ąją dieną (sekmadienį) Jonavoje, o jei prireiks lemiamo trečiojo susitikimo – „CBet“ krepšininkai gegužės 17 dieną (trečiadienį) grįš į Dzūkiją.

Visiems nekantriai laukiant ketvirtfinalio pradžios norime pateikti 5 priežastis, kodėl verta tikėti jonaviečių sėkme ketvirtfinalio serijoje:

1. Jonavos „CBet“ reguliaraus sezono seriją prieš vilkus laimėjo 2:1

Jonavos „CBet“ reguliariajame „Betsafe-LKL“ sezone per 33 susitikimus iškovojo 18 pergalių ir patyrė 15 pralaimėjimų. Mūsų komanda sezono serijose buvo pranašesnė už 7-ias stipriausioje šalies lygoje rungtyniaujančias ekipas, tarp kurių pateko ir mūsų ketvirtfinalio varžovas. Su „Wolves“ Jonavoje pasidalinome po pergalę, o pačiame įsimintiniausiame šių ekipų susitikime Alytuje V. Šeškaus kariauna sugebėjo sugrįžti iš 23 taškų deficito ir švęsti vieną įspūdingiausių pastarųjų LKL sezonų pergalių.

2. Jonaviečiai šį sezoną itin sėkmingai rungtyniauja išvykose

Iš jau paminėtų 18 pergalių reguliariajame sezone mėlynai balti net 11 pasiekė svečių arenose. Tai galima paaiškinti ir tuo, kad mūsų komandoje šiemet rungtyniauja itin daug patyrusių, stipriausiose Europos lygose rungtyniavusių, krepšininkų. „CBet“ žaidėjų amžiaus vidurkis nesiekia 28 metų, tačiau, skaičiuojant pagrindinių žaidėjų amžių, gautume kur kas didesnį vidurkį, kas rodo, jog turime labai patyrusią komandą LKL standartais. Taip pat reikia pabrėžti, kad šiemet komandą išvykose aktyviai palaiko „Swan City Army“ fanų grupė, kuri smarkiai prisideda prie žaidėjų energijos lygio svečių arenose! Be mūsų ištikimiausių gerbėjų pagalbos būtų sunku įsivaizduoti tokį didelį pergalių skaičių išvykose.

3. Po traumos sugrįžęs Goranas Huskičius pastaruoju metu rungtyniauja fantastiškai

Pagrindinis mūsų komandos vidurio puolėjas balandžio pradžioje buvo iškritęs iš rikiuotės, tačiau į svarbiausią sezono stadiją serbas įeina demonstruodamas fantastišką formą. Per paskutiniuosius 5 reguliariojo sezono susitikimus jis fiksavo 16,6 taško, 6,4 atkovoto kamuolio, 3,6 rezultatyvaus perdavimo ir net 22,6 naudingumo balo vidurkius. Prieš „Wolves“ komandą centras šiame sezone taip pat rungtyniauja virš savo įprastų vidurkių. Kūrybingiausias lygos aukštaūgis turėtų būti vienas pagrindinių faktorių šioje serijoje.

4. Mūsų MVP J. Garretto motyvacija šioje serijoje

Jeffery Garrettas nebus vienintelis Jeffas šioje serijoje, nes vilkų komandoje rungtyniauja taip pat labai patyręs, buvęs Madrido „Real“ puolėjas Jeffery Tayloras. Švedas turi kur kas daugiau

aukščiausio lygio rungtynių patirties, tačiau Garrettas jonaviečių žaidimui yra itin svarbus abiejose aikštelės pusėse. Didžiąją sezono dalį mūsų puolėjas lyderiavo MVP lenktynėse, tačiau K. Kemzūrai perėmus alytiškių vairą, Ahmad Caveris gavo dar daugiau laisvės bei kamuolių puolime ir gynėjas buvo pripažintas naudingiausiu reguliariojo sezono lygos žaidėju.

J. Garrettas šiame LKL sezone net 16 rungtynių surinko 20 arba daugiau naudingumo balų per rungtynes. Reikia tikėti, kad puolėjas degs noru šioje serijoje įrodyti savo pranašumą prieš tituluočiausią lygos puolėją bei prieš nosį MVP lenktynėse užlindusį gynėją A. Caverį.

5. Trenerio Virginijaus Šeškaus faktorius

Su mūsų Virgiu siejamos didžiausios Jonavos klubo pergalės - dar užpernai laimėta NKL taurė, pernai pasiektas stipriausių LKL komandų ketvertas reguliariajame sezone ir šiemet iškovoti pirmieji istorijoje „Citadele-KMT“ medaliai. Nepaisant to, Šeškus savo komandai niekada neleidžia užmigti ant laurų ir iš savo žaidėjų neretai išspaudžia daugiau nei maksimumą.

Tiek „CBet“, tiek „Wolves“ komandos yra tarp 3-jų geriausiai besiginančių lygos komandų, todėl varžovams paruošti netikėtumai bus itin svarbūs, o Virgis savo nestandartiniais sprendimais garsėja jau ne pirmus metus. Svarbiausia nepamiršti, kuo mūsų treneris su savo komanda ir žavi labiausiai – tikėjimu, kuomet jo treniruojamos „Underdog‘ų“ ekipos kimba į atlapus kur kas turtingesniems lygos grandams.

Serijoje iki 2-jų pergalių sekmadienį Jonavoje bus žaidžiamas būtent antrasis serijos susitikimas. Jeigu norite susitikimą stebėti draugų kompanijoje, Charlie VIP baras atrodo kaip puikus variantas, kur prie vieno staliuko gali sėdėti iki 5 asmenų.

Visi įsigiję bilietus dar turės ir galimybę laimėti naujutėlaitį „Beaster“ paspirtuką!

Bilietus platina: Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: bit.ly/42iNTlE

Alytus - ne Barselona, svečių arena įsileis visus norinčius palaikyti komandą Dzūkijoje penktadienio vakarą. Parodykime alytiškiams, kurios komandos sirgaliai patys geriausi lygoje ir tikėkime „CBet“ sėkme visos serijos metu.

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: