Ilgalaikis plaukų šalinimas lazeriu – tai metodas, kai lazerio antgalis nukreipiamas į plaukeliuose esantį tamsų pigmentą, kad jis būtų sunaikintas nepažeidžiant aplinkinių audinių. Lazerio šviesa geba pažeisti plauko folikulo struktūrą, kad atlikę procedūrų kursą džiaugtumėtės lygia oda. Lazeris tinkamas atsikratyti plaukelių tiek nuo veido, tiek nuo kūno – rankų, kojų, bikinio srities, šlaunų, pažastų. Vyrams dar gali būti aktualus plaukų šalinimas nuo nugaros, pečių, krūtinės, ausų, apykaklės srityje.

Lazeris daugeliu aspektų yra pranašesnis už kitus tradicinius plaukų šalinimo metodus – fotoepiliaciją, skutimą, plaukų rovimą vašku, cukraus pasta, pincetu ar depiliacinius kremus. Dauguma šių būdų, išskyrus skutimą ir kremus, yra skausmingi ir kone visi išeikvoja daug laiko. O kai kada netgi palieka alergines reakcijas, įpjovimus, randelius, iškyla infekcijų rizika.

Lazeriai padeda atsikratyti plaukelių efektyviai ir be pasekmių, jei procedūroms pasirenkate kvalifikuotus specialistus. Lazerinė depiliacija sumažina odos uždegimo, įaugusių plaukelų, paraudimo ir sudirginimo tikimybę, kurią sukelia įprasti plaukų šalinimo metodai. Plaukų šalinimas lazerinėje klinikoje yra greita, efektyvi ir komfortiška procedūra.

Tačiau kaip yra skirtingų depiliacijos metodų, taip ir plaukus šalinantys lazeriai yra skirtingi. Dažniausi rinkoje – aleksandrito, diodiniai, Nd:YAG. Visų tikslas yra tas pats – šalinti plaukus nuo odos. Tačiau jie sukurti naudojant skirtingas technologijas, todėl skiriasi jų efektyvumas ir veikimo principai. Sužinokite, kokie yra prabangiojo aleksandrito lazerio privalumai plaukų šalinimo srityje.

Ilgalaikis rezultatas – bene svarbiausias rodiklis, pagal kurį derėtų rinktis lazerį. Būtent aleksandrito lazeris per procedūrų kursą geba sunaikinti iki 95 proc. nepageidaujamų plaukų ant veido ir kūno. O vos po 3 procedūrų sunaikina net 80 proc. plaukelių.

Tai įmanoma dėl tinkamo aleksandrito lazerio bangos ilgio. Skirtingi lazeriai skleidžia skirtingo ilgio bangas. Kad sėkmingai pašalintume plaukus ilgam laikui, reikia juos sunaikinti iš giliai. Aleksandrito lazeris skleidžia 755 nm ilgio bangą, kuri tiksliausiai veikia pigmentą melaniną. Plauko folikuluose esantis melaninas sugeria lazerio šviesą, kad plaukas būtų sunaikintas.

Dėl ypač didelio aleksandrito antgalio (20/22/24 mm) procedūros trukmė yra optimali, nepaisant pasirinktos kūno vietos. Plaukų šalinimas veido srityje truks vos keletą sekundžių, pažastų – apie 3 minutes, kojų – apie pusvalandį.

Galingas lazeris užtikrintam rezultatui. Galingumas taip pat svarbus, jei nenorite gaišti laiko. Įprastai rinkoje naudojamų lazerių galia tėra 1 kW, 2 kW ar 6 kW, todėl jie nesukelia jokio skausmo. Tačiau tik galingas lazeris geba pasiekti plauko folikulo svogūnėlį. Atlikus net ir keliolika procedūrų su silpnu, senos kartos lazeriu, plaukeliai vis tiek ataugs netrukus, nes nebus pašalinti iš giliai. Pasirinkę naujausios kartos galingiausią aleksandrito lazerį maloniai nustebsite akivaizdžiu rezultatu.

Lazerio šviesos pulso trukmė turi įtakos plaukų šalinimo efektyvumui. Jei jis per trumpas, gali pažeisti odą, o jei per ilgas – dėl šilumos trūkumo negali sunaikinti plauko folikulo. Aleksandrito lazerio pulsas trunka vos sekundės dalį, o pulsų trukmė kruopščiai kalibruojama, kad lazerio energiją sugertų plauko folikulas.

Integruota DCD sistema vėsina odą visos procedūros metu. Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu dėl šio privalumo yra komfortiškas. Šalinant plaukus jausite malonų šerkšną ant odos. Taikant plaukų šalinimą aleksandrito lazeriu nėra naudojami jokie geliai ar kiti preparatai, galintys sukelti nemalonių pojūčių arba alerginių reakcijų.

Aleksandrito lazeris užkirs kelią skausmingam plaukelių įaugimui, kuris dažnai neišvengiamas skutantis arba atliekant depiliacijas vašku salone, taip pat netiksliai dirbant pincetu, kai pašalinama tik dalis plauko.

Aleksandrito lazeris ypatingas ir tuo, kad skatina natūralią kolageno sintezę odoje. Kolagenas yra baltymas, atsakingas už odos stangrumą ir jaunatvišką išvaizdą. Tad ne tik pašalinsite plaukus ilgam laikui, bet kartu ir šiek tiek pagerinsite odos tekstūrą.

Saugumas taip pat turėtų būti aktualus renkantis lazerį. Visi originalūs aleksandrito lazeriai yra patvirtinti JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA). Kompetentingo specialisto rankose ši įranga, pagaminta pripažintos pasaulyje kompanijos „Candela Medical“, yra saugi ir patikima.

Aleksandrito lazeriai verti jūsų dėmesio, jei užsibrėžėte tikslingai pasiekti švelnią ir glotnią odą. Užtikrinti rezultatai gaunami tik su naujausios kartos aleksandrito lazeriais, kurie pasižymi tiek galia, tiek turi didelį antgalį atlikti procedūrą greitai, tiek vėsinant.

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: