Policijos departamentas skelbia, kad vakar, rugpjūčio 8 d., apie 23 val. 35 min. Jonavoje, A. Kulviečio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilyje „BMW 428I Sulev“ (pagaminimo metai tikslinami) kilo gaisras, kurio metu sudegė automobilis.

Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

Du automobiliai toje pačioje gatvėje, šalia tų pačių namu, degė ir liepą bei birželį. 

Birželio 23 d. apie 0 val. 15 min. Jonavoje, A. Kulviečio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilyje „Audi A6 Quattro“ (pagamintas 2014 m.) kilo gaisras, kurio metu išdegė variklio skyrius ir apdegė galinė dalis.

Liepos 16 d. apie 3 val. 5 min. Jonavoje, A. Kulviečio g., automobilyje „VW Passat“ (pagamintas 2014 m.), kilo gaisras, kurio metu apdegė priekinė automobilio dalis.

Ir šiais atvejais buvo įtariamas padegimas. 

Kaip jau esame rašę kiek anksčiau Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris portalą jonavoszinios.lt informavo, kad Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai dėl įtariamų padegimų atlieka ikiteisminio tyrimo proceso veiksmus, todėl siekiant nepakenkti tyrimui, daugiau informacijos viešai nepateikiama.

Nors patvirtinti, kad visi padegimai buvo įvykdyti vieno žmogaus, kol kas negalima, A. Kulviečio gatvėje gyvenantys žmonės pripažįsta jaučiantys baimę. 

,,Baisu jau ir miegot. Dabar jau tikrai neabejoju, kad šalia mūsų gyvena kažkoks nenormalus žmogus. Gal jis jaučia dėl to malonumą?", - svarstė A. Kulviečio gatvės gyventoja Asta Slivinskienė. 

Pagal LR BK 187 str. 2 d. (Turto sunaikinimas ar sugadinimas), tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: