Jau esame skelbę, kad gegužės 31 d. 00.35 val. į Kauno ligoninę iš Jonavos, A. Kulviečio gatvės pristatytas ir dėl sunkaus  sužalojimo paguldytas vyras (g. 1967 m.), kuris paaiškino, kad jį sužalojo moteris, kuri po įvykio buvo ieškoma. (Plačiau apie tai ČIA).

Portalo jonavoszinios.lt duomenimis, įtariamoji, gimusi 1987 m., tą pačią naktį buvo intensyviai ieškoma. A. Kulviečio gatvėje liudininkai teigė matę gausias policijos pareigūnų pajėgas - apie 6 ekipažus, kurie, ieškant moters, į pagalbą kvietėsi ir ugniagesius gelbėtojus, nes reikėjo patekti į butą antrame aukšte. Vėliau paaiškėjo, kad ugniagesių pagalbos neprireikė - atvykęs buto savininkas atrakino duris, į vidų įleido policijos pareigūnus. Deja, bet ieškoma moteris bute tuomet nerasta.  

Kaip birželio 1-ąją informavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), moterį visgi pavyko surasti. Jai pareikšti įtarimai pagal LR BK 135 str. 1 d. (Sunkus sveikatos sutrikdymas).

Ikiteisminį tyrimą atlieka Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Tomas Stelionis, kuris įtariamajai pritaikė griežčiausią kardomąją priemonę - suėmimą. Jis bus taikomas 2 mėnesius.

Kaip šiandien, birželio 2-ąją praneša Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė, šio įvykio metu nukentėjusiajam vyriškiui aštriu įrankiu padaryti sužalojimai, kurie vertinami kaip sunkus sveikatos sutrikdymas.

Siekiant nepakenkti tyrimui daugiau detalių neatskleidžiama, tačiau yra žinoma, kad sunkiai sužalotas vyriškis, laimei, išgyveno.

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: