„Tas korona virusas – tikra tragikomedija. Toks įspūdis, kad nebeliko mirčių nuo kitų ligų, visi dabar miršta tik nuo koronos. Tai tikras baimės įvarymas tautai ir atviras išsityčiojimas iš žmonių“, - pokalbį pradeda aktyvistas Andrius Lobovas, kuris ir vėl surengė vieno žmogaus akciją tapęs gyvu stendu ties žiedine sankryža Plento gatvėje.

Andrius Lobovas tikina, jog netiki skleidžiama informacija apie korona virusą. Anot jo, tai - dirbtinai sukelta panika žmonėms.

„Pasaulis ruošiamas masinei vakcinacijai. Ir visą tą cirką daro farmacija, naudodamasi žmonių bukumu ir neišmanymu. Dirbtinai sukeliamas chaosas, žmonės įbauginami, priverstinai izoliuojami, liepiama naudoti įvairias apsaugos priemones, o galiausiai – pasiūlys stebuklingą vakciną, legalų nuodą, tai yra - skiepą nuo korona viruso. Per visą savo gyvenimą nesu matęs tokio žmonijos naikinimo pasitelkiant skiepus. Ką gi, farmacija gali švęsti pergalę – klausinėjau žmonių – 7 iš 10 laukia skiepų nuo koronos.  Garantuoju, jog artimiausiu metu dalis visuomenės bus stipriai suluošinta. Visi, kurie laukia vakcinos nuo koronos ir ketina skiepytis, po kelių metų sirgs rimtomis ligomis“, - tiesiai rėžia A. Lobovas.

Pasak jonaviečio, jis 13 metų domisi skiepais, kurie jo sūnui turėjo neigiamų pasekmių. Lobovas ragina gyventojus nebūti naiviais ir bent paskaityti skiepų cheminę sudėtį.

„Aš 13 metų dirbu su skiepų žala ir farmacijos nusikalstama veikla. Skiepai mano sūnui pridarė žalos, tad stengiuosi ir kitiems atverti akis, kad vėliau nereiktų gailėtis. Juk skiepai, tai nuodas, parduodamas legaliai kaip alkoholis ar tabakas. Visos vakcinos sukurtos iš nuodų. Paskaitykit jų chemines sudėtis – išsigąsite, ko ten rasite, tačiau gaila, bet žmonės nesidomi. O aš žinau tiksliai – skiepai imunitetą susilpnina net 500 kartus ir tai moksliškai įrodyta. Būkit protingi ir nepasiduokite masinei isterijai tikėdami farmacijos melu apie skiepų naudą. Domėkitės, skaitykite pasaulio mokslininkų išvadas, ir patys įsitikinsite, kokią žalą organizmui daro vakcinos“, - pasakoja A.Lobovas.

A.Lobovas tikina, kad šiuo karantino laikotarpiu, jis nepasidavė masinei psichozei naudoti apsaugos priemones, tačiau ties žiedine sankryža jis pastebėtas dėvintis stilizuotą veido kaukę.  

„Tą kaukę pirkau prieš 7 metus ir dabar man ji puikiai pasitarnavo. Išpiešiau ją pats, pavaizdavau kaukolę – taip norėjau parodyti, kaip atrodo mirtis“, - šnekėjo Andrius.

 

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: