Šiandien prie Prezidentūros susirinko basi tėčiai, protestuojantys prieš galimybių pasą vaikams. Jų teigimu, mamos iki šiol nesulaukia tinkamos Prezidentūros reakcijos, o vaikai tampa politinių žaidimų įkaitais. Tie, kurie negalėjo atvykti į Vilnių, organizatorių buvo paraginti rinktis prie savo miesto savivaldybių. 


Lapkričio 15-ąją tą patį daryti buvo pasiryžusios mamos. Tądien Į kvietimą dalyvauti taikioje protesto akcijoje atsiliepė ir grupelė jonaviečių - rankose laikydami vaikiškus žaislus bandė atkreipti praeivių dėmesį, o kad būtų aiškiau, kodėl protestuojama, bylojo ir plakatas su užrašu „Neduosim vaikų skiepyti!!!“.

Visgi, šiandien, gruodžio 3-ąją, tėčių prie Jonavos rajono savivaldybės nebuvo matyti. Vaikus turinčių asmenų čia pat nebuvo matyti ir lapkričio 24-ąją, kai jie buvo kviečiami savo poziciją išreikšti nešini baltais balionais. Taigi, šie kvietimai palaikyti protestuojančius, panašu, nesulaukė jonaviečių susidomėjimo. 

Primename, kad  Vyriausybė dar lapkričio mėnesį priėmė sprendimą nuo gruodžio 28 dienos vaikams nuo 12 metų įvesti galimybių paso reikalavimą. Vaikams nuo 12 metų įsigaliojo tos pačios taisyklės kaip šiuo metu nuo 16 metų – galimybių paso reikės einant į parduotuves, prekybos centrus, pramogų vietas, viešojo maitinimo įstaigas. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: