Į Jonavos rajono įstaigas, organizacijas ir verslo įmones jau keliauja rajono mero padėkos už dalyvavimą kuriant Kalėdinių eglučių miestelį, kurio temą šį kartą buvo „Auksinė giria“.

Visi eglučių autoriai taip pat apdovanoti jonaviečio kalvio Andriaus Šukučio nukaltomis eglutėmis ir gardžiais kepiniais.

Jonavos gyventojai šiemet tradiciškai išrinko tris labiausiai patikusias eglutes. Jų autoriai – Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centras, Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriaus „Nykštukų grupė“ ir Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras.

Šių organizacijų atstovus meras Mindaugas Sinkevičius padėkomis ir saldžiais prizais penktadienį apdovanojo eglučių miestelyje. Konkurso nugalėtojams įteiktos ir piniginės premijos.

„Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie sukūrė nuostabią „Auksinę girią“ ir įspūdingą kalėdinę pasaką Jonavoje. Džiaugiuosi, kad mūsų eglučių miestelis kiekvienais metais paauga, o ši puiki bendruomeniškumo idėja kasmet džiugina jonaviečius ir miesto svečius“, - sakė rajono meras M. Sinkevičius.

„Auksine giria“ virtusiame Kalėdinių eglučių miestelyje šiemet savo eglutes pastatė rekordinis skaičius Jonavos rajono įstaigų, įmonių ir bendruomenių. Lankytojai čia pamatė per šimtą įvairių rankų darbo eglučių.

Eglutės Ramybės skvere dar džiugins visą šį savaitgalį, o kitą savaitę eglutes pastačiusios įstaigos kviečiamos savo kūrinius išsivežti.

Jonavos r. savivaldybės info .

A. Reipos nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: