,,Esu Jonavietis Viktoras. Noriu pranešti, kad Jonavoje atsirado eismo chaosas. Kalbu apie žiedinę sankryžą miesto centre, prie laikrodžio. Atsirado be jokio viešo perspėjimo, ar gal mes, kurie jau apie tai žinom, kažką praleidom.?

Žodžiu, atnaujinti eismo krypčių prieš žiedą ženklai. Atvažiuojant Žeimių gatve panaikintas ženklas duoti kelią. Ir prasidėjo kuriozinės situacijos, bet čia neišvengiamai bus avarijų. Reiktų išdiskutuoti su miesto eismo komisiją ir paviešinti", - tokį laišką praėjusią savaitę portalo jonavoszinios.lt redakcijai atsiuntė skaitytojas Viktoras.

Minimą vietą nedelsiant apžiūrėjus, Viktoro pastebėjimai buvo patvirtinti - žiedinėje sankryžoje ties Žeimių, J. Ralio ir J. Basanavičiaus gatve trūksta ženklo, nurodančio, kad čia eismas vyksta ratu.

Jonaviečiai, mieste važiuojantys pagal įpročius, to gal ir nepastebėjo, tačiau gyventojams iš kito miesto galėjo kilti klausimų, nes ir kelio ženklinimas gerokai apsitrynęs.

Kadangi minėtas kelias priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai, faktas apie trūkstamus ženklus bei klausimas, kur jie dingo, perduoti jai.

,,Už valstybinės reikšmės kelių periodinę ir nuolatinę priežiūrą yra atsakinga AB „Kelių priežiūra“. AB „Kelių priežiūra“ apie situaciją informavome, naują ženklą planuojama atstatyti per 24 val.", - informavo LAKD.

Kyla klausimas, jei ne skaitytojo pastebėjimas, kaip ilgai ženklo būtų nepasigedusi pati AB ,,Kelių priežiūra"?. Jos filialas veikia ir Jonavoje.

Nors LAKD nedetalizavo, kur dingo ženklas, panašu, kad šis nukentėjo per eismo įvykį, kuomet iš žiedinės sankryžos atskriejęs automobilis trenkėsi į sieną (Plačiau apie tai skaitykite čia).

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: