Jau antrą kartą gaunamas pranešimas, kad iš ketvirto aukšto daugiabučio namo balkono ketina iššokti moteris. Pirmasis tokio pobūdžio pranešimas gautas gegužės 14 dieną. Antrasis iškvietimas registruotas birželio 2 d. apie 22 val. Skambinusysis teigė, kad Ruklos mstl., Ruklio g. 10 name,  4 aukšte ant balkono turėklų sėdi moteris ir ketina nušokti.

1958 metų gimimo moteris policijos pareigūnams ir pirmąjį, ir antrąjį kartą paaiškino, kad ji paprasčiausiai rūkė balkone ant turėklų susikėlusi kojas. 

Pasak policijos pareigūnų, šiuo metu tikrinama informacija, ar tokius pranešimus pateikia tas pats, ar skirtingi asmenys. Įtariama, kad kas nors gali moteriškei kerštauti ir krėsti piktą pokštą, jei pasitvirtins, kad pranešėjęs tas pats asmuo.

Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas, žinant, kad pagalba nereikalinga, užtraukia įspėjimą arba baudą nuo devyniasdešimt iki dviejų šimtų eurų.

Priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga, užtraukia baudą nuo dviejų šimtų iki dviejų tūkstančių eurų.

Teisės akto redakcija įsigaliojo nuo 2018-06-01.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: