Jonavos rajono savivaldybė kviečia gyventojus dalyvauti „Atliekų kultūros“ egzamine – geriausiai egzamine pasirodžiusius jonaviečius apdovanos specialiais prizais.

Tradiciškai jau penktus metus rengiamas „Atliekų kultūros“ egzaminas vyks balandžio 25 dieną. Geriausių rezultatų pasiekusiam egzamino dalyviui organizatoriai žada įteikti įspūdingą prizą – elektrinį dviratį.

Jonavos rajono savivaldybė papildomai apdovanos geriausiai egzaminą išlaikiusius jonaviečius šiose amžiaus grupėse:

  • 1-4 klasės mokinukas (-ė);
  • 5-10 klasės mokinys (-ė);
  • 11 klasės mokinys (-ė) ir vyresnis asmuo;
  • Jauniausias dalyvis (-ė) pagal amžių;
  • Vyriausias dalyvis pagal amžių.

 

Kaip pastebi organizatoriai, kasmet egzaminą nuotoliniu būdu nusprendžia laikyti vis daugiau gyventojų, o tai rodo augantį susidomėjimą „Atliekų kultūros“ temomis. Praėjusiais metais savo žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą pasitikrino rekordinis skaičius gyventojų – sėkmingai egzaminą išlaikė daugiau nei 13 tūkst. dalyvių.

Balandžio 25 d. vyksiančiam „Atliekų kultūra” egzaminui pasiruošti galite jau dabar – pasitikrinkite žinias spręsdami praėjusių egzaminų užduotis bei skaitydami specialiai egzamino dalyviams paruoštą „Atliekų kultūros“ žinyną. Čia pateikiama aktualiausia informacija visiems Lietuvos gyventojams, padėsianti geriau suprasti atliekų surinkimo sistemą, išmokti geriau rūšiuoti ar sužinoti, kur turėtų keliauti nebenaudojami daiktai.

Laikyti egzaminą galėsite jums patogiu metu nuo 9.00 iki 18.00 val., balandžio 25 dieną prisijungę prie internetinės svetainės https://egzaminas.atliekukultura.lt/.

Kaip ir ankstesniais metais, registruotis egzaminui reikės tik naujiems dalyviams – jiems puslapyje bus sukuriama asmeninė paskyra, kurioje galėsite matyti savo rezultatus ir atsisiųsti diplomą. Egzamine jau dalyvavę asmenys be registracijos galės iš karto prisijungti prie asmeninės paskyros naudodami tuos pačius prisijungimo duomenis, o juos pamiršus reikės tik paspausti „priminti slaptažodį“.

„Atliekų kultūra“ egzaminą organizuoja UAB „VAATC“. Projektą globoja – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Projekto partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, šalies regioniniai atliekų tvarkymo centrai.

Jonavos r. savivaldybės inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: