Savaitgalį Baltijos moterų tinklinio lygoje dvi gražias pergales iškovojo Estijoje rungtyniavusi Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komanda.

Puikiai sezoną pradėjusi Jonavos ekipa šeštadienį 3-0 (25:18, 25:10, 25:15) nugalėjo Veru „Barrus-Voru VK“ (Estija) klubą.

Nugalėtojoms 19 taškų pelnė Jekaterina Kovalskaja, po 13 – Iryna Jakutavičienė ir Agnė Vaičiulytė, 9 – Greta Mikoliūnaitė.

„Džiaugiamės pergale, nes tai buvo pirmoji išvyka šiame sezone. Vis tik buvo klaidų, žaidėme išsibalansavusios, todėl kitose rungtynėse tikimės žaisti dar geriau“, - sakė komandos lyderis J. Kovalskaja.

Šiame susitikime Jonavos ekipoje debiutavo naujokė Danielė Kvedaraitė.

„Nors žaidžiau trumpai, bet buvo labai smagu išbandyti savo jėgas salėje. Tikiuosi, kad taip gerai seksis ir toliau“, - teigė D. Kvedaraitė.

Sekmadienį „Aušrinė-KKSC“ po atkaklios kovos 3-2 (20:25, 25:18, 25:20, 18:25, 17:15) palaužė kur kas pajėgesnę Estijos ekipą – Tartu „TU-Bigbank“.

Šiame susitikime tiesiog nesulaikoma buvo J. Kovalskaja su 29 taškais. 12 taškų surinko Emilija Želvytė, 9 – Agnė Vaičiulytė.

„Noriu labai pasidžiaugti šiuo savaitgaliu. Turėjome gana ilgą kelionę iki Veru miesto, bet buvo gana nesunkios rungtynės ten. Sekmadienį jau turėjome kovoti iš visų jėgų. Labai džiaugiuosi visa komanda. Visos tinklininkės žaidė iki galo bei kovojo viena už kitą“, - sakė „Aušrinės-KKSC“ narė Inga Lisauskienė.

16 taškų per septynerias rungtynes surinkusi „Aušrinė-KKSC“ Baltijos lygoje užima antrąją vietą ir nusileidžia tik kitai Lietuvos komandai – „Kaunui-VDU“ (18 tšk.).

Kitą savaitgalį Baltijos lygoje įvyks Lietuvos komandų derbiai. „Aušrinė-KKSC“ šeštadienį namuose kausis su Alytaus „Prekyba-Parama“, o sekmadienį – su „Kaunu-VDU“. Alytiškės ir kaunietės savaitgalį taip pat viešės Daugpilyje, kur žais su vietos „Du-MiLATss“ komanda.

Nutrūko „Amber-Arlangos“ tinklininkų pergalių serija

„Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio lygoje pirmąją nesėkmę patyrė Gargždų „Amber-Arlangos“ komanda. Ji savo aikštėje 0-3 (21:25, 19:25, 17:25) nusileido Talino „TalTech“ (Estija) ekipai.

Šeimininkams 13 taškų pelnė Daumantas Katinas, 7 – Andrejus Čmirovas.

„Pritrūko geresnio priėmimo ir, tikriausiai, kovingumo. Priešininką reikia gerbti, o mes į aikštę išėjome galbūt per mažai pasiruošę. Nustebino estų padavimas. Jie tiesiog atsipalaidavę padavinėjo labai gerai. Dėl to mes šįkart neturėjome šansų“, - mintimis dalinosi „Amber-Arlangos“ žaidėjas Arnas Rumševičius.

Su 9 taškais Gargždų klubas turnyre užima ketvirtąją poziciją. „TalTech“ (12 tšk.) komanda yra trečia.

Šeštadienį „Amber-Arlanga“ namuose priims antrąją vietą čempionate užimančią Talino „Selver“ (Estija) komandą.

Lietuvos Tinklinio Federacijos inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: