Kalėdų kiemelis – ieškantiems šventinės nuotaikos ir turiningo laiko 

Pirmąjį savaitgalį dvare apsilankė virš 150 lankytojų. Vyravo šventinė nuotaika, netrūko vaikų juoko ir krykštavimo, alpakos ir triušiukai pavergė ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis. Dvare auginamos alpakos yra ypač draugiškos, prie lankytojų dėmesio įpratusios ir noriai su jais bendraujančios. Na, o naujieji dvaro gyventojai – triušiai, akimirksniu tapo lankytojų numylėtiniais, jiems Barborlaukio dvaro Facebook paskyros sekėjai suteikė vardus – Molė, Lolė, Malvina, Barborytė, Kruopa. 

Pabendravę su gyvūnais vaikai gali išsidūkti ant linksmybių kalnelio. Dvaro parke esantis kalnas tapo mėgiamiausia vaikų žiemos pramoga – puikia čiuožykla.  Savaitgalį nuo kalnelio čiuožinėjo visi: tiek maži, tiek dideli. Su vaikais čiuožinėjo ir lenktyniavo ir pats Kalėdų senelis! 

Edukacijų namelio krosnyje spragsi malkos, vyksta kūrybinės dirbtuvės

Po linksmybių lauke visus kviečiame sušilti mediniuose nameliuose, kuriuose vyksta dovanėlių mugė, galima paragauti įvairių gardumynų, karštų vaflių, gėrimų, dekoruoti meduolius ar pasigaminti rankų darbo žaisliuką eglutei – ,,alpaką” iš natūralios alpakų vilnos. Vaikučiams dekoratorė išpaišo veidukus norimais personažais. Ir, žinoma, veikia Kalėdų senelio paštas! Vaikai gali parašyti laišką Kalėdų seneliui, jį išsiųsti ir sulaukti atsakymo.   

Barborlaukio dvaro suvenyrų krautuvėlė – ieškantiems šiltų, natūralių, rankų darbo dovanų

Kartu su Kalėdų kiemeliu Barborlaukio dvare atsidarė ir suvenyrų krautuvėlė. Joje galima įsigyti dvaro produkcijos: aukščiausios kokybės alpakų vilnos siūlų, pagalvių, mezginių, natūralaus bičių medaus, bičių vaško žvakelių, arbatų. Taip pat Ieškantiems dovanų brangiausiems žmonėms turime jau paruoštų, dailiai supakuotų dovanų rinkinių. 

Apsilankyti Barborlaukio dvaro krautuvėlėje ir nudžiuginti artimuosius šiluma dvelkiančiomis dovanomis galima ne tik Kalėdų kiemelio darbo dienomis, nuo šiol krautuvėlė veiks nuolat!

Nespėjusieji apsilankyti Kalėdų kiemelyje tai gali padaryti:

12.09   15:00 – 19:00 val.

12.10   15:00 – 18:00 val.

12.15   16:00 – 19:00 val.

12.22   16:00 – 19:00 val.

12.29   16:00 – 19:00 val.

12.30   15:00 – 19:00 val.

Įėjimo kaina 8 Eur (vaikams iki 3 metų nemokamai). Pažadame gerą nuotaiką ir turiningą laisvalaikį! Lauksime atvykstant!

Registracija nereikalinga.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: