Spalio pabaigoje esame rašę, kad Jonavoje, J. Basanavičiaus gatvėje veikiančioje ,,Iki", apsipirkinėjantys klientai pastebi, jog iš jų ne visada reikalaujama pateikti Galimybių pasą (GP) (plačiau skaitykite čia). Kaip tuomet aiškino parduotuvės atstovai, tokią situaciją lemia tai, jog ,,Iki" plotas neviršija 1500 kv. m., kas neveikiant kitoms tame pačiame pastate įsikūrusioms įstaigoms, leidžia aptarnauti visus asmenis - tiek turinčius GP, tiek ne. Visgi, šią savaitę gavome ne vieno skaitytojo klausimą, ar ši situacija pasikeitė: jie teigė, jog nepateikus GP prie ,,Iki" įėjimo, jie nebuvo priimti į parduotuvę.

,,Anksčiau vakarais ir savaitgaliais galėdavau apsipirkti ,,Iki", nors ir neturiu Galimybių paso. Praėjusį savaitgalį to padaryti nebepavyko, nes man buvo pasakyta, jog turiu pateikti jį. Ar kažkas pasikeitė", - teiravosi skaitytojas, kuriam antrino dar du, į redakciją kreipęsi jonaviečiai.

Susisiekus su ,,Iki" komunikacijos vadove Vaida Budriene paaiškinta, kad J. Basanavičiaus gatvėje esančioje parduotuvėje apsipirkti be GP išties nebepavyks.

,,Kadangi kildavo tikrai nemažai neaiškumų mūsų klientams, nuspręsta taikyti vieną tvarką. Jūsų minimoje parduotuvėje klientų lauksime su Galimybių pasais", - teigė V. Budrienė.

Kitose ,,Iki" parduotuvėse lieka galioti iki šiol taikyti reikalavimai. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: